anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient nie odebrał paczki paczkomat inpost - czy da się dostarczyć jeszcze raz do paczkomatu ?

Butiktalulla
#13 Ambasador#

hej,

Klient kupił w smart na paczkomat.

Pech chciał ,że nie zdążył z odbiorem o 2h - paczka wróciła na bazę i chyba tam będzie leżeć 3 dni wg. ich regulaminu.

Czy da się w Inpost zrobić tak - aby jeszcze raz ta paczka trafiła do tego paczkomatu - oczywiście za dopłatą z mojej strony ?

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie , musi wrócić do Ciebie , ale klient może ją odebrać z oodziału .

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

dzięki - ale dobrze mówię ,że ona poleży sobie na oddziale z 3 dni robocze teraz?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

No raczej nie , jutro lub w poniedziałek będzie u Ciebie .

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

Nieodebrana paczka Inpost, po przekroczeniu tego czasu, zostaje odesłana do odpowiedniego oddziału, skąd wyruszy w drogę powrotną do nadawcy.Jednak zanim to nastąpi, przesyłki zwrotne są przechowywane w oddziale jeszcze przez 3 dni. W tym czasie istnieje jeszcze możliwość odbioru paczki, jednak już nie w paczkomacie, a bezpośrednio w oddziale. Po tym terminie – jeśli przesyłka nie zostanie odebrana, trafia do oddziału usytuowanego najbliżej paczkomatu, w którym została nadana. Nadawca paczki ma natomiast 7 dni na jej odbiór.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Butiktalulla no nie wiem czy to jest aktualne . Więszość przeterminowańców jest u mnie na drugi dzień po wyjęciu z paczkomatu .

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

właśnie ja osobiście nie mam takich sytuacji zbytnio - ale moja skala jest też mała - chyba raz mi się zdarzyło ,że paczka wróciła 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

najwyżej niech Ci dopłaci 8,99 to mu nadasz ponownie

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

to to nie problem - wysłałbym mu nawet dziś ale.... nie ma jednego produktu - zatem musi wrócić fizycznie paka lub musi jechać na bazę jak chce szybko 🙂 dzięki Wam 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jak chce szybko to musi jechać 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

wychodzi na to ,że leżakuje 3 dni - i tak mi się wydaje ,że jest bo raz jechałem na bazę prywatnie jak przespałem odbiór - ale to było lata temu

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Butiktalulla najlepiej niech sobie klient wygogluje nr. telefonu do oddzalu i zadzwoni . Może ma daleko i okaże się ,że nic z tego . Na początku pandemii przepis ten został zmieniony , nie było możliwośc iodbioru w oddziale , ale nie mam pojęcia czy wrócił .

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

dobrze prawisz - ale z tego co wiem ten cyrk u nich dalej jest - chyba ,że teraz coś zmienili na dniach ( bazy Inpost pozamykane jak twierdze )   Nawet pare tygodni temu dzwoniłem ,czy można nadać paczkę na bazie bo mi coś pilnego wskoczyło - to nie dało się.

 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

a rozmawiałem z kurierem bo akurat u mnie był - to niby paczki wracają od razu ( bez leżakowania ) obecnie 🙂 

oznacz moderatorów