anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient wpłacił za zakupiony towar przez Payu

MAMY ROZWIĄZANIE!
zygorek
#7 Wielbiciel#

Klient wpłacił za zakupiony towar przez Payu chociaż ja nie preferuje tej formy wpłat gdyż nie posiadam aktywnego konta do wpłat dokonanych tą metodą.Jak ja mam mu zwrócić te pieniądze ponieważ przesyłki nie mogę nadać gdyż tych pieniędzy faktycznie nie mam i nie będę miec. Prosze o odpowiedz.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
dawal50
#14 Krzewiciel#

To licz się z tym, że nie zwrócą Ci prowizji.

oznacz moderatorów
zygorek
#7 Wielbiciel#

liczę się z tym ,ale co z pieniędzmi czy zostaną one automatycznie zwrócone do nadawcy jeśli ich nie wypłacę?

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

Nie wiem, ale radzę włączyć payu gdyż jest to obowiązkowe i kolejny klient również wpłaci przez payu i znowu prowizja. Opłacalne to?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Na Allegro, czy na Allegro Lokalnie? Jeśli na Allegro, możesz zwrócić wpłatę przez Allegro Finanse, jeśli na Lokalnie, nie zwrócisz, musisz wypłacić środki i zwrócić kupującemu zwykłym przelewem.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-zwrocic-wplate-kupujacemu-xG71...

oznacz moderatorów
zygorek
#7 Wielbiciel#

no to du... nie mam możliwości włączyć payu gdyż nie mam możliwości wejścia na komputerze do swojego banku. mam na stronie informacje że nie realizuje zamówień opłaconych przez payu a klinent mimo to dokonał wpłaty w taki sposób więc jestem w kropce..

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Możesz też wypłacić przekazem pocztowym na adres zamieszkania.

oznacz moderatorów
zygorek
#7 Wielbiciel#

ok dzięki za pomoc. Może coś uda mi się uda z tym zrobić. pozdrawiam

oznacz moderatorów