anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient zglosil spór do allegro protect, mimo iż nie bylopodstawy

Maricjask
#7 Wielbiciel#

Kupujacy zgłosił spór, że przedmiot niezgodny z opisem mimo iż jest w idealnym stanie. Allegro protest nałożyło na mnie a jemu oddało 315 zł. Ja zostaje bez kasy i przedmiotu. Co mogę z tym zrobić

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Maricjask Kupujący zgłosił reklamację, a Ty miałeś 14 dni na wydanie decyzji - jej brak w terminie to ustawowe uznanie roszczenia Kupującego i obarczenie Ciebie kwotą z AP. Plus obowiązek odpowiedzi w 24 godz. w dyskusji.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Maricjask
#7 Wielbiciel#

Problem w tym, że zgłosił reklamace, a ja dopiero po 3 dniach odpisałem, nie miałem dostępu do netu. W międzyczasie zdążyli mi zablokowaliście sprzedaż. Jakoś tak szybko im poszło....

Jak odpisałem to już nie brali tego co mam do powiedzenia pod uwagę.

 

Zgłosiłem Reklamacje, odpowiadają tylko mailowo, czekam...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Maricjask Jak się odniosłeś do złożonej reklamacji? Odpowiadałeś na wiadomości w dyskusji?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Maricjask Nie dostał by zapewne rekompensaty jakbyś rozpatrzył reklamację, może bezpodstawna ale jak zgłasza to musisz ja w 14dnaich rozpatrzyć.

oznacz moderatorów

Maricjask
#7 Wielbiciel#

Właśnie odpowiedziałem. Mimo to z automatu oddali kasę bez wymogu zwrotu towaru...

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Jeśli zrobili jak mówisz popełnili przestępstwo. Pewnie jednak nie napisałeś wszystkiego.

Co to był za przedmiot, czego dotyczył spór i czy faktycznie udzielałeś się w korespondencji z pracownikami Allegro ?

 

Pytam, bo boję się, że jak ktoś mi kupi belkę za 6900 i postąpi podobnie, to trzeba by do prezydenta pisać o późniejsze ułaskawienie.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Coś to mało jasne, tak bez niczego, chociaż moderacja przyznała że oni robią to na :dziko: ponieważ ci co przyznają AP nie znają wypowiedzi w dyskusji.😡

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

odwołaj się , odpowiadając na maila jaki otrzymałeś z allegro protect

niestety allegro protect to obecnie kara dla sprzedawców, którzy nie odpowiadają w ciągu 24h

a nie sankcja dla łamiących przepisy polskiego prawa

oznacz moderatorów