anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kliknęłam wypłatę pieniędzy przez PayU, jednak po fakcie zorientowałam się,że jest podany zły numer

MAMY ROZWIĄZANIE!
agaciaA1414
#8 Zapaleniec#

Kliknęłam wypłatę pieniędzy przez PayU, jednak po fakcie zorientowałam się, że jest podany zły numer konta. Natychmiast zmieniłam go, allegro go weryfikuje. Czy da się jakoś anulować tę wypłatę, by poszło na nowe konto?
Dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@agaciaA1414 jak poprzednie konto jest aktywne i Twoje to nic nie zrobisz 🙂 jak konto jest nie aktywne to wypłata powróci  z powrotem na allegro finanse i się zablokuje do czasu zmiany numeru konta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
agaciaA1414
#8 Zapaleniec#

no właśnie wygooglowałam to konto, i nie wiem skąd miałam wpisany taki numer w moim allegro, ale jest napisane, że to konto słup...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@agaciaA1414 nie ma możliwości, konto które miałaś podane musiało być Twoje i kiedyś zweryfikowane 🙂  

Więc pewnie jakieś Twoje stare a jak jest zamknięte to kasa wróci 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@agaciaA1414 Nie aktywowało by się takie konto "słup", musi być zgodne z danymi konta Allegro.

oznacz moderatorów
agaciaA1414
#8 Zapaleniec#

no to git, dzięki za wiadomości i pomoc.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie pamiętasz swojego konta?

oznacz moderatorów
agaciaA1414
#8 Zapaleniec#

Nie. Konto zamknęłam z 10 lat temu i nie wiem, jaki miałam numer rachunku.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@agaciaA1414 Zgodnie z informacją, jaką otrzymałaś mailowo w zgłoszeniu 35190927 - wypłata została anulowana. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@agaciaA1414 Jak poszło gdzie nie ma aktywnego konta bankowego to wróci do Allegro Finanse, Ty zmieniasz w tym czasie nr konta bankowego który jest twój i wówczas Sobie wypłacisz. Zmieniasz tu: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@agaciaA1414 Konsultuję Twoje zgłoszenie, aby nie było żadnych wątpliwości co do wypłaty. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów