anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kod EAN dla płyt CD

MAMY ROZWIĄZANIE!
EuroDanceFan
#8 Zapaleniec#

Witam.

Płyty CD z lat 80'tych nie koniecznie posiadają kody EAN. Co wtedy gdy ich nie posiadają ?

Proszę tylko o odpowiedzi o kategorii płyty kompaktowe.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
konto zamknięte
Nie dotyczy

Kod EAN to najczęściej kod kreskowy 🙂

oznacz moderatorów
EuroDanceFan
#8 Zapaleniec#

Tyle to ja wiem akurat. Chodzi mi o to,co w wypadku braku przy produkcjach z lat 80's gdy kody nie były stosowane ? Koniec sprzedaży na Allegro ? Czy jest jakis sposób inny.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Bez kodu nie dodasz 🙂 chyba, że możesz próbować --- 🙂

oznacz moderatorów
EuroDanceFan
#8 Zapaleniec#

Czyli może trzeba to komuś zgłosić do zmiany ?

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Można próbować, ale może allegro założyło, że wszystko ma EAN, więc nie obejdziesz 🙂 Mimo wszystko EAN jest wymagany w 1% z tego co czytałem 🙂

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Płyty z lat 80-tych to już zabytek można by spróbować wystawiać na antyki i kolekcje tam jeszcze nie ma tych EAN-ów.

oznacz moderatorów
PanGrzegorzP
#9 Pomysłodawca#

EAN jest wymagany w 100% wystawianych aukcji w kategorii płyty kompaktowe. 1 % aukcji musi być powiązanych z produktem a to nie to samo. 

oznacz moderatorów
EuroDanceFan
#8 Zapaleniec#

Niestety tak ! Więc płytę z lat 80's przeniosę do "Antyków !

oznacz moderatorów
PanGrzegorzP
#9 Pomysłodawca#

Ja już zgłaszałem i tak samo filmy DVD z gazet które w większości nie mają kodów kreskowych. Odpowiedź była żeby zwrócić się do odpowiedniej firmy o wygenerowanie numerów EAN co wiążę się z opłata taką że nie opłaca mi się sprzedawać tych filmów po 1-2-3 zł bo dołożę do interesu. Kolejna odpowiedź od Allegro była taka żeby wystawić te płyty na Allegro Lokalnie bo tam EAN nie jest wymagany.

oznacz moderatorów
EuroDanceFan
#8 Zapaleniec#

Genialne ! Na Allegro lokalnie ,albo poprosić wydawnictwo o wygenerowanie ! No fantastycznie ! Napiszę do Disco Magic we Włoszech ,zeby mi wygenerowali ..... ale oni juz nie istnieją ... to raczej marne szanse ... He he....

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

a dla kaset magnetofonowych?

i jamników do ich odtwarzania?

jaki ean?

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

zdecydowana większość płyt CD wytwórni niezależnych nie ma kodu EAN , wiem bo mam setki takich płyt, część wystawionych

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

i nie są to płyty stare

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów
radek_turkiewicz
#8 Zapaleniec#

ależ to nikogo nie interesuje, tu się robi pieniądze, tu trzeba stawiać czóla amazonowi, który jak wejdzie to wykosi. tu się promuje allegro lokalnie i trzeba się z tym pogodzić. gdyby była konkurencja to allegro by postępowało inaczej, ale jak się jest monopolistą. to jesat JEDEN WIELKI DRAMAT to allegro. nie moge wystawiać starych cd, jak już mam starą aukcje, to dodaj ean, dodaję ean, nie mozesz wystawić aukcji, która jest zakończona. ale przeciez przed chwila w mailu napisaliście, że dodaj ean i wystaw na nowo. no robię to, i jak? nie można. nie da się. kogo wy zatrudniacie? 

oznacz moderatorów
radek_turkiewicz
#8 Zapaleniec#

no więc trzeba przypisywac inne numery EAN do produktów ktore go nie mają. znajdz starą cd ktorej nie sprzedajesz i nadaj mu numer cd ktory wystawiasz. idiotyzm? ale allegro tego właśnie chce. 

oznacz moderatorów
radek_turkiewicz
#8 Zapaleniec#

moim zdaniem, Allegro chce się pozbyć takich marnych sprzedawców starych rzeczy i być firmą, sprzedająca rzeczy nowe jako firmy. taki inny amazon. czy ktoś ma pomysł gdzie się teraz wynieść ze starociami z lat 90? skapiec? 

oznacz moderatorów