anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kod EAN

fireshoppl
#7 Wielbiciel#

posiadam artykuły, które są fabrycznie nowe, ale nie posiadają nadanego kodu EAN. Producent nie jest zainteresowany ich nadaniem ze swojej strony, a mnie nie stać na wykupienie bazy kodów. co zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@fireshoppl zakończyć sprzedaż na Allegro 😞 co śmieszne jak wykupisz kody to producentowi i innym sprzedawcom zrobisz "dobrze" a Ty będziesz jeleń płacący za kody ot taka polityka portalu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@kostas11   niekoniecznie

@fireshoppl  wykup kody, zamów swoje opakowania i pakuj produkty pod własną marką. Wówczas nikt sie nie podepnie i nie bedzie Ci zaniżał cen

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_Likos_ masz rację, sam to próbuję zrobić, ale uwierz mi że nie działa, podpinają się zmieniają zdjęcia parametry, markę a allegro to zatwierdza i tak w kółko 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@kostas11  cóż mnie to czeka od przyszłego tygodnia. Towar juz dojechał dziś jedziemy robic zdjęcia. A potem - cóż zobaczymy co sie bedzie działo

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@_Likos_ niestety potwierdzam, to co napisał @kostas11 , wprowadzasz swój produkt, po chwili wszystko masz pozmieniane. Parametry, producenta, nawet nazwę. Doszło do tego, że allegro samo przenosi aukcje do innych kategorii, które są błędne. Nad tym nikt już nie panuje. Idzie to w coraz gorszym kierunku.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

fireshoppl
#7 Wielbiciel#

Teoretycznie mógłbym to zrobić, problem w tym, że artykułów mam bardzo dużo, różnych wielkości. Poza tym sprzedajemy na allegro na minimalnej marży, ponieważ konkurencja jest bardzo duża, więc jeśli doliczyć dodatkowe koszty opakowania + koszt zakupu pakietu kodów EAN + prowizja allegro, może się okazać że dokłada się do interesu. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@fireshoppl poczekaj jak konkurencja skataloguje produkty i się do nich dopniesz 😄

Kody w brew pozorom nie są drogie 🙂 ale czemu masz Ty płacić za innych 😞

przy kupnie 1000 kodów masz 0,61 zł sztuka a potem co roku opłatę utrzymaniową zależną od dochodu od 130 zł 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów