anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kody EAN

OUTLECIAK
#9 Pomysłodawca#

Witajcie, Mam pytanie odnośnie kodów EAN,czy jeśli mam na sprzedaż produkt, który takiego kodu nie posiada i nadam ten kod poprzez organizację GS1 Polska, to czy inny sprzedający, sprzedając ten sam produkt będzie mógł skorzystać z tego kodu wygenerowanego przeze mnie ? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

konto zamknięte
Nie dotyczy

Tak. Jak mi dzisiaj powiedział pracownika na czacie, Ty będziesz jeleniem, który za to zapłaci, a ktoś inny skorzysta. Dla mnie wymóg kodów EAN w sytuacji gdy nawet producent! ich nie nadaje, to totalne przegięcie ze strony Allegro. No cóż, pozostanie informacja dla klientów, że jak chcą szerszy asortyment to zapraszam na stronę sklepu 🙂 Bo tutaj Allegro samo mnoży problemy i nie chcą aby był szerszy asortyment wystawiony.

oznacz moderatorów

OUTLECIAK
#9 Pomysłodawca#

Dla mnie prowadząc małą firmą I wrzucając tyle dodatkowym kosztów to duze przegięcie ze strony allegro. Sama prowizja od wysyłki byla jeszcze w miarę do przejścia, ale jeszcze teraz te kody I zas dodatkowe koszty dla sprzedających I to nie małe to juz duze przegiecie, mam wrażenie że allegro dąży do tego aby małe firmy po prostu się wykruszyły samoistnie Z allegro, bo za chwilę koszty beda nie do przejścia. 😞

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Sami strzelają sobie w kolano ,czas pokaże że są to błędne decyzje.

oznacz moderatorów