anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

komentarze dla kupujących

O-fish_pl
#7 Wielbiciel#

Sprzedajemy żywność.  Dlaczego nie ma możliwości wystawienia komentarza kupującemu??? albo chociaż sprawdzenia jakie kupujący wystawił opinie innym sprzedającym. mam wrażenie, że wielu zrobiło sobie z tego sposób na życie i reklamują co się da  nawet bez powodu. Widząc komentarze wiedział bym jak podchodzić do takiego elementu albo nawet nie wysyłać mu towaru i zrobić zwrot kasy.  Sprzedaż na allegro by zupełnie inaczej wyglądała.    jak widzę przy wiadomości zakupowej "proszę zapakować idealnie żebym nie musiał wystawiać negatywa"... to już wiem  co mnie czeka. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

A jak nie wysyłać/ czy to zgodne z prawem?🤔

oznacz moderatorów

O-fish_pl
#7 Wielbiciel#

jest opcja zwrotu kasy  z oznaczeniem "brak produktu"

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Kiedyś sprzedajacy komentował. ach te stare czasy🤗

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Taa sprzedawcy z ciuchami tego uczą. Nie wiem jak Ci ze spożywki. Ja nie rozumiem takiego podejścia. Pójdzie zwrot: jeden sprawdzi i zrobi go w dzień, a drugi notorycznie po 3 tygodniach nic. Po odpowiednim komentarzu ten drugi za każdym razem budzi się i proponuje zakupy za 100zł. No naprawdę nie rozumiem, czyżby aż tyle osób kasy nie pilnowało, że im się takie akcje opłacają? Co się potem dziwić że zachęceni kupujący próbują wszędzie... Kryzys w końcu jest...

oznacz moderatorów