anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komentarze i oceny sprzedającego

MYSZA607
#8 Zapaleniec#

Ja mam pytanie do moderatorów, a może też i propozycję do przekazania do "góry". Jestem niewielkim sprzedawcą. Mam około 30-50 transakcji miesięcznie. Ale system oceniania sprzedających przyprawia mnie o nerwy. 

Kupujący niechętnie wystawiają komentarze pozytywne. Być może wynika to z braku chęci, czasu itp... Ale za to gdy jest już coś nie tak (zdaniem kupującego) to od razu leci negatywny komentarz.

I tak przykładowo jest 50 transakcji. 3 osobą zachce się dać pozytywny komentarz, a jednej sie nie spodoba to że chcesz do reklamacji zdjęć i da od razu negatywa.... I co robi system: wskazuje że masz zaledwie 75% zadowolonych klientów w ostatnich 30 dniach. Ocena jakości sprzedaży leci drastycznie w dół. 

Dlaczego allegro nie daje automatycznych pozytywnych komentarzy do transakcji po choćby 60 dniach? Realnie w takim przypadku było by 98% zadowolonych klientów a nie 75%. 

Dlaczego Allegro na każdym kroku utrudnia funkcjonowanie sprzedawcom? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@MYSZA607  Niedlugo nie będzie wcale komentarzy, Allegro wprowadza uzasadnienie, ale po sądach nie będą chodzić,  niech sobie sami wystawiają komentarze.

oznacz moderatorów

MYSZA607
#8 Zapaleniec#

Co masz na myśli?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Dlaczego automatyczny ma być pozytywny ?

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

bo jak jest cos nie tak, to drą paszcze.

oznacz moderatorów

ogryz7
#10 Popularyzator#

Jak ktoś jest niezadowolony, to negatywa wystawi od razu. Zadowoleni najczęściej sprawę olewają. Dlatego wystarczy liczbę komentarzy negatywnych odnosić do ilości zamówień, a nie do łącznej ilości komentarzy.

2 negatywy / 50 zamówień = 4% niezadowolonych. Dla reszty przyjmujemy, że są zadowoleni.

oznacz moderatorów

musashi2007
#12 Orędownik#

@ogryz7 To by miało sens i logikę.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

bo chce sprawić że kupujący nie będą się bali kupwoac na allegro.

Wylano dziecko z kąpielą. Klienci sie nie boją, wyłudzają, ida na bezczelniaka, a allegro przestał się dopinac budżet. Ciągłe podwyżki do smartów i protektów, aby to sfinansować. Kto się na to składa? My wszyscy, z kupującymi ślepymi jednocześnie włącznie. Kula śniegowa nabiera rozpędu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jak ich nie będzie wcale?

oznacz moderatorów