anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kontakt z klientem (błąd?)

MAMY ROZWIĄZANIE!
StudioDreams
#9 Pomysłodawca#

Witam, sprzedałem swój pierwszy produkt na allegro, chciałem uzgodnić z klientem projekt graficzny, ale gdy wpisuje nr. oferty wyskakuje mi że nie jest powiązana z moim kontem sprzedawcy, mimo że jest bo to moja oferta..

Jak kontaktujecie się z klientami i dlaczego taki błąd wyskoczył?

 

123.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Obrazek jest dla nas niewidoczny.Kontakt jest przez "centrum wiadomości", dostałeś powiadomienie o zakupie to wystarczy na tego maila odpowiedzieć, dotrze do kupującego.😁

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Opisz. nic nie widzimy.

EDIT: już jest

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@StudioDreams Otrzymałeś maila od Allegro, że sprzedałeś przedmiot? Odpowiedz na tego maila, wiadomość o trzyma kupujący.

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

xyz96 Wybacz, ale co ma piernik do wiatraka. Oferta nie jest powiązana ze sprzedawcą. Sprzedana czy nie, bez znaczenia. Czego ja nie kumam?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@DECO-MASTER Czegoś nie kumasz 🙂

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

xyz96

"Oferta nie jest powiązana ze sprzedawcą. Sprzedana czy nie, bez znaczenia"

Numer oferty jest teoretycznie zawsze powiązany ze sprzedawdą.

Chyba że, błąd w numerze.

Czego nie kumasz? 😀

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@StudioDreams Jeśli chcesz już się kontaktować tą drogą (przez Centrum wiadomości), nie wpisuj numeru oferty - masz tam napisane, że podanie numeru jest opcjonalne, czyli nie musisz go wpisywać.

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@StudioDreams Numer Oferty w formularzu dotyczy ofert wystawionej na koncie, do którego piszesz. Jeżeli to Twój numer oferty, wpisz go w treści zapytania albo odpowiedz mailowo na któreś z powiadomień od Allegro, żeby kupujący wiedział o którą z Twoich ofert chodzi.

oznacz moderatorów
StudioDreams
#9 Pomysłodawca#

Pod wpisanym numerem oferty (opcjonalne pole) wyskakuje na czerwono "Oferta nie powiązana ze sprzedawcą." 

Wysłałem wiadomość bez tego numeru. Mam nadzieje, że dotrze do klienta.

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Klient odpisał. 🙂

oznacz moderatorów