anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto do wypłat w trakcie weryfikacji - ciąg dalszy

LLVXX
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

Rok temu zakładałem tutaj temat w którym zgłaszałem ze mam konto w statusie " w trakcie weryfikacji" i nie mogłem wypłacić srodków. Zgłosił się do mnie konsultant , z prośbą o potwierdzenie danych - dowód ososbisty,potwierdzenia przelewów - okej wysłałem i konto zostało odblokowane.

Dziś chciałem wypłacić środki z konta i  znów ta sama sytuacja - wypłaty z konta są zablokowane i status w trakcie weryfikacji..

Czy ktoś może mi pomóc? z allegro weryfikowałem się już kilka razy , miałem odblokowane konto a teraz znów sa zablokowane wypłaty 😞

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LLVXX Cześć. 🙂 Skonsultuję tę sytuację z odpowiednim zespołem i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LLVXX
#8 Zapaleniec#

Dziękuję

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LLVXX Wracam do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 Twoje konto musi zostać ponownie zweryfikowane (Operator jest zobowiązany do posiadania aktualnych danych, dlatego regularnie przeprowadza reweryfikację). W Twoim przypadku dane konta się nie zgadzają. Na przelewie weryfikacyjnym i danych konta Allegro widnieją różne imiona. 

Jeśli w zakładce Ustawienia wypłat widzisz przycisk [przejdź do PayU], to znaczy, że zostałeś objęty tym procesem i musisz postępować zgodnie z instrukcją, którą otrzymałeś w wiadomości mejlowej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LLVXX
#8 Zapaleniec#

Cześć, PayU mi odrzuca weryfikacje bo kiedys jak zakladalem konto podalem moje drugie imie z dowodu i nie może przejść . Potrzebuje aby ktoś idywidualnie ze mna sie z kontaktowal, wysle wszystkei skany dowodu

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LLVXX Rozumiem. W takim razie prześlij nam proszę potwierdzenie przelewu przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2.... Zostaniesz również poproszony o zdjęcie dowodu. 

Zachęcam Cię też do skontaktowania się z nami tutaj i zaktualizowania danych na koncie (imienia).   

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów