anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto firmowe i dwa prywatne pod jednym dachem

Qawse2
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Chciał bym się dowiedzieć czy nie będzie problemu jeśli mój brat będzie miał konto firmowe i będzie korzystał z niego tylko i wyłącznie w domu oraz ja i moja mama posiadamy po jednym koncie prywatnym (czyli jak się domyślam korzystamy z tego samego IP). Nie będzie to wpływało na konta, szczególnie na brata firmowe konto ? 

Dodam iż zdaża się że mój brat skorzysta z mojego laptopa by zalogować się na swoje firmowe konto tylko wtedy kiedy zapomnie laptopa np od dziewczyny.

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

będzie bo jak któreś wyłapie bana to z automatu wszystkie 3 konta zawieszą, jak brat chce prowadzić firmę to tylko na osobny urządzeniu na osobnym necie wtedy ma pewność że nie beknie za kogoś z rodziny co przyjedzie zaloguje się u was w domu na waszej wifi i potem kiedyś dostanie ban np za notoryczne licytowanie bez płacenia albo sprzeda i nie rozpatrzy potem reklamacji. Nie jeden sprzedawca już popłynął 

oznacz moderatorów

Qawse2
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź 😀

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Nie powinno być problemu, mnóstwo rodzin ma przecież kilka kont pod jednym dachem i korzysta z tego samego netu. Problem może być jak np. bratu zawieszą konto i zacznie wystawiać towar z Twojego 😉

oznacz moderatorów

Qawse2
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów