anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

koronawirus i inpost

obarex1
#8 Zapaleniec#

25. marca dostałem info, że przesyłka "najpóźniej następnego dnia roboczego zostanie dostarczona do paczkomatu". Status na "śledzeniu jest "przekazana kurierowi do dostarczenia", i od  tego czasu ani widu ani słychu i na Allegro i na e-mailu i przez sms. Dodzwonić się do inpostu absolutni enie można. Co jest grane?! Minęły już 4 (albo 5) dni od czasu kiedy miałbym odebrać przesyłkę!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

Spokojnie paczkomaty mają większe oblężenie niż w święta, a jak jest przepełniony paczkoamt paczki ze względu na bezpieczeństwo nie są przewożone do POPów tylko czekają na wolne miejsce, trzeba się uzbroić w cierpliwość siła wyższa 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

obarex1
#8 Zapaleniec#

No czekam i czekam... 😉

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

trzeba wybierać paczkomat w "matwym miejscu" wtedy nie ma problemu. w Lublinie wystarczy wybrać np. taki w ok. uczelni/miasteczka akademickiego. Studentów brak - całkowita gwarancja, że jest praktycznie pusty i to działa. A jak wybierzesz obok marketu, to dopchać się nie można do terminala 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

obarex1
#8 Zapaleniec#

Całkowicie chybiona odpowiedź do tej pory dziesiątki razy odbierałem w tym paczkomacie - łatwo dostępnym. Chodzi o brak info od inpostu co kurier zrobił z przesyłką odebraną przez niego z centrali w Kielcach  6 dni temu!

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

jak śledzenie stoi, to znaczy, że wozi ją na aucie. No chyba, że zgubił i stąd brak zmiany statusu, a to też się mogło zdarzyć. W święta to co oni robili z paczkami, to aż strach się bać, kto wie co teraz się dzieje. Ja miałem kiedyś przypadek, że dostałem info o włożeniu paczki do paczkomatu, ale nie podali mi kodu do odbioru, więc widać, że czasami coś im się knoci.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

zazwyczaj takie sytuacje to jednak wina człowieka - i to bez względu inpost, kurier, poczta. Niestety ludzie, to tylko ludzie. Składaj reklamację, ja tak robiłem, chociaż zanim się do niej ustosunkowali to paczka była już tydzień odebrana, ale to inpost, po nich wiele nie można się spodziewać.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów