anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

koszt dostawy uzależniony od miejsca zamieszkania, jak to ustawić?

rotoBIKteam
#7 Wielbiciel#

Witam, koszt dostawy mojego produktu, z racji tego, że jest wielogabarytowy, uzależniony jest od miejsca zamieszkania. Im bliżej naszej siedziby tym tańszy koszt wysyłki. Czy jest opcja aby to w jakiś sposób ustawić aby było to czytelne dla kupującego? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma. Podany na Allegro koszt wysyłki zawsze będzie taki sam, niezależnie od odległości.

oznacz moderatorów

rotoBIKteam
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@rotoBIKteam możesz dać, że klient sam wpisze na podstawie opisu typu 100 km - 200 zł 400 km - 500 zł ale na pewno nie będzie to czytelne i jasne, bo mogą wpisać bzdury 😞 

Cennik allegro tego nie przewiduje 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

rotoBIKteam
#7 Wielbiciel#

Szkoda, utrudnia mi to znacznie sprzedaż. Dziękuje jednak za odpowiedź, pozdrawiam

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tu-https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

możesz zaznaczyć opcję ,,klient ma możliwość wpisania innego kosztu dostawy,,

ale jak znam życie będziesz miał problem z wpisanymi dostawami za 0zł

oznacz moderatorów

rotoBIKteam
#7 Wielbiciel#

Właśnie widziałam tą opcję ale też mam takie obawy. No nic, muszę coś dalej kombinować. Dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@rotoBIKteam Nie udostępniaj kupującemu możliwości wpisania kosztu wysyłki, bo będą Ci tam wpisywać zero lub 1 zł. Będzie to wiążące i będziesz miał problem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rotoBIKteam nie ma takiej możliwości, ale tak jak piszą inni, można wybrać opcję, w której Kupujący sam wybiera koszty dostawy, Sprzedajacy nie musi się zgadzać na zaproponowaną przez Kupującego cenę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Klaudiusz1983
#12 Orędownik#

@la_nika dlaczego w cenniku przesyłek zagranicznych nadal nie dodano USA, temat wielokrotnie zgłaszany i nic !

Druga sprawa, czy nie można wprowadzić opcji w wysyłkach zagranicznych, aby wpisać jeden koszt dla wysyłki zagranicznej do wszystkich krajów, zamiast kilkadziesiąt razy klikać to samo ?

Dlaczego przy przesyłkach zagranicznych nie ma prostego podziału na list i paczka ? To ważne, a różnica w kosztach ogromna. Przykład: koszt listu to 19 zł, a paczki 75 zł.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Klaudiusz1983 przekazałam Twoje sugestie do działu zajmujacego się przesyłkami zagranicznymi, na pewno zostaną przeanalizowane i mam nadzieję, że wkrótce zobaczysz zmiany, których oczekujesz.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@rotoBIKteam Jeśli sami dostarczacie własnym transportem to z doświadczenia wiem, że to bez sensu, zawsze się trafi klient który dojedzie krótszą drogą, inny będzie kombinował żeby zostawić u "teściowej" bo mieszka 2 km przed nim a on sobie odbierze potem i problemy z podpisywaniem odbioru itd. Najprościej uśrednić stały koszt dla wszystkich. Nie Twoja wina, że ktoś będzie mieszkał kilometr od Ciebie a inny na drugiej stronie Polski, zawsze może sobie sam przyjechać 😉 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów