anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dwa usprawnienia dla drobnych sprzedawców

Eskim83
#9 Pomysłodawca#

Przez tyle lat nie wypracowaliście sensownego sposobu informowania o zaległościach na koncie. Wchodzę na portal co kilka dni, a Wy zamiast poinformować po ludzku, że mam do zapłacenia zaległe kilka złotych to najpierw ubijacie wszystkie aukcje, a potem wysyłacie jakieś bzdurne przedsądowe wezwania do zapłaty. W zalewie maili od Was pewnie przegapiłem takiego.

Aukcji na razie nie wznawiam, bo muszę zrobić remanent tego co zostało, ale dwie sugestie:

* informowanie w powiadomieniach o zaległościach (na górze wprowadziliście takie ikonki - można tam dodać wiadomość)

* informowanie o sprzedaży (w formie takiego samego powiadomienia - cyferka) - możliwość włączenia / wyłączenia tego ficzera. W ten sposób jako drobny sprzedawca, który na swoim koncie sprzedaje prywatne rzeczy - nie dowiem się o sprzedaży od klienta, a od Allegro..

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Knowhere
#21 Demiurg#

@Eskim83 Przecież rachunki zawsze są wystawiane 1. danego miesiąca i są płatne do 14. tego samego miesiąca. Po tylu latach na allegro to powinna być wiedza elementarna. Krócej to ujmując: mejle przestały działać?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Eskim83
#9 Pomysłodawca#

Płacę prepaidem i nie płacę co miesiąc, a raz na kilka miesięcy jak się kasa na koncie skończy. Na aukcjach mam ok. 100-200 produktów. Nie jest to lawinowa sprzedaż. Taki temat mógłby przychodzić w wiadomościach, jako powiadomienie jak się wejdzie na portal, albo napis na czerwono na górze - zablokowaliśmy Ci wystawianie - zapłać 35 groszy... Odkąd wprowadzono wiadomości od kupujących - nie korzystam z maila wcale.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Eskim83 Saldo swojego konta możesz sprawdzić w każdej chwili w zakładce Rozliczenia z Allegro

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów