anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto zwróci mi za przesyłkę skoro Kupujący miał Smarta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
aska86_2007
#9 Pomysłodawca#

Sprzedałam przedmiot pod koniec maja za kwotę 75 zł, kupujący nie płacił za przesyłkę bo miał smarta. Prowizja od sprzedazy  wyniosła 9 zł plus jeszcze ja musiałam pokryć koszty wysyłki do paczkomatu za 8,99. Kto zwróci mi za przesyłkę ? ?? 75-9-8,99=57,01 - tyle na czysto zostaje w kieszeni....faktycznie coraz bardziej się opłaca wystawiać na allegro...

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
konto zamknięte
Nie dotyczy

Ale przecież pod koniec maja jeszcze nie było prowizji od sprzedaży. Niemożliwe żeby Ci naliczyli. Sam miałem przypadek, że klient kupił  w maju, ale zapłacił dopiero w czerwcu. Nawet w takiej sytuacji nie doliczyli prowizji za wysyłkę.

oznacz moderatorów
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Pani metody dostawy nie są objęte programem SMART

by oferować SMARTa trzeba np uzupełnić zakładke zwroty.Jest kilka warunków które trzeba spełnić

M.in. trzeba oferować metody dostawy łapiące sie na usługe SMART, tutaj nie wiem czy inpost paczkomaty 24/7 jest tym samym co allegro paczkomaty inpost.Podejrzewam, ze nie

 

 

oznacz moderatorów
aska86_2007
#9 Pomysłodawca#

ok, dziekuje za odp

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@aska86_2007 a miałaś smarta, czy od allegro dostałaś tylko za towar i przy wysyłce był znaczek smart to prawdopodobnie źle nadałaś i inpost skasował za przesyłkę  😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
aska86_2007
#9 Pomysłodawca#

wyswietla mi sie info ze jestem Smart, od allegro tylko za towar dostałam. Wyżej ktoś odpisał ze moje metody dostawy nie są objęte programem Smart, więc wychodzi że to mój błąd. Dziekuje za pomoc

oznacz moderatorów
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

info ktore Pani widzi o tym, że jest Pani SMART informuje o aktywnym wykupionym smarcie ( może Pani kupować korzystając ze SMARTa )

by sprzedawać trzeba spełnić kilka innych warunków i wtedy przy ofercie pojawi sie znaczek smart ( widoczny w opcjach dostawy )

kupujący pewnie przez niewiedze "zażądał" od Pani darmowej wysylki.Pani też przez niewiedze stracila kilkanascie złotych

czlowiek uczy sie na bledach, udanych transakcji życze

oznacz moderatorów
aska86_2007
#9 Pomysłodawca#

dziekuję za info

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@aska86_2007 Jak wyżej napisał @Client:80340374 jest to tylko info, że masz wykupionego i aktywnego smarta jako KUPUJĄCA. Aby mieć aktywnego smarta w ofertach sprzedaży, należy spełnić nie tak mało warunków😁
https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
aska86_2007
#9 Pomysłodawca#

Dzięki

oznacz moderatorów