anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupując kilka przedmiotów na kilku aukcjach kupującym nalicza za każdą aukcję koszty transportu.

Otzi1
#8 Zapaleniec#

Witam. Jak i co mogę  zmienić w moich ofertach żeby kupujący na kilku aukcjach po ich zakończeniu mieli naliczany koszt tylko jednej przesyłki. Teraz kupują na dwóch aukcjach i liczy dwie przesyłki i tak dalej, a zmienić już tego nie można. Co zmienić i jak. 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Pewnie wystawiasz na AL .Na normalnym allegro wystarczy w swoich ustawieniach zaznaczyć ile przedmiotów chcesz wysłać jedną wysyłką na taki koszt jak masz podany w aukcji .

oznacz moderatorów

Otzi1
#8 Zapaleniec#

Czyli przy opcjach wysyłki wpisuję kurier - 5 przedmiotów, paczkomat 3 przedmioty itd.

Dobrze Cię zrozumiałem i wtedy osoba która zakupi kilka przedmiotów i zaznaczy wysyłkę kurierem naliczy mu jeden koszt wysyłki. 

Bo już sam nie wiem. 

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak ,ale to tak działa na normalnym allegro .Ty ustalasz ile sztuk możesz wysłać jedną wysyłką daną formą dostawy ,a klient będzie mógł zakupić tyle przedmiotów na jeden koszt ile masz ustawione .Na AL najlepiej po zakupie przez klienta poinformować go ile będzie wynosił koszt dostawy za wszystkie zakupione przedmioty zanim zapłaci według tego co mu wyświetla allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL kupujący może zapytać o taką dostawę w jednej przesyłce.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/realizacja-sprzedazy-i-kontakt-z-kupujacym-na-allegro-lok...

oznacz moderatorów

Otzi1
#8 Zapaleniec#

Witam. Na AL  wystawiam sporadycznie, chodzi mi o normalne allegro.

Czyli jak w normalnym allegro zaznaczę jak napisałem wcześniej np. kurier 5 szt, to jeśli kupujący wygra 5 aukcji to naliczą mu wtedy za jedną przesyłkę. Dobrze zrozumiałem, pytam bo to jakaś masakra teraz jest. 

oznacz moderatorów

Otzi1
#8 Zapaleniec#

Lew 433 tam miałem ustawione tak jak to jest przedstawione, ale to nie działało, bo już dwóm kupującym na dwóch aukcjach  naliczono po dwa koszty dostawy. Dziwne, coś nie tak, albo może muszę jeszcze pozmieniać tak jak podpowiada Kolekcjoner. 

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

System allegro też może do każdego przedmiotu naliczyć oddzielnie koszt nadania jak przy zakupie paru przedmiotów zakupionych przez danego klienta będziesz mieć inne cenniki dostawy lub jak sam kupujący u siebie nie zaznaczy prawidłowo na zamówieniu . Wielu klientów jest nieświadomych ,że wszystkie zakupione rzeczy od jednego sprzedawcy należy razem zaznaczyć by system allegro prawidłowo pokazał koszt dostawy.

oznacz moderatorów

Otzi1
#8 Zapaleniec#

Witam. No właśnie same problemy, jednak myślę, że jak pozmieniałem ilość sztuk to chyba powinno problem rozwiązać, bo po zakończeniu aukcji później trzeba kombinować, a to bez sensu no i zraża potencjalnych klientów. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak od tego samego sprzedawcy to trzeba umieć pokombinować żeby były w jedne wysyłce. Należy wejść w zakładkę "Moje zakupy" odznaczyć te pochodzące z kilku licytacji i dopiero zapłacić.

oznacz moderatorów

Otzi1
#8 Zapaleniec#

Zapytam czy tak robią. Super 

oznacz moderatorów