anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący dokonał wpłaty, pieniądze jeszcze nie dotarły na moje konto, czy mogę wysyłać towar?

Kupciuszek2021
#9 Pomysłodawca#

Otrzymałam wpłatę od kupującego i widnieje w zamówieniach, gdy wchodze w historię operacji jest ta suma wypłacona 23.01 o 3 w nocy bo było ustawione na automatyczne wypłaty. Dziś jest 25.01 a ja nie mam nic na koncie czy mam wysłać przesyłke ? Nie chce  aby czekał klient długo .

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, masz wysłać. Wypłaty na konto są realizowane do końca następnego dnia roboczego po zleceniu. Nikt tej wypłaty Ci nie zawróci.

oznacz moderatorów

Kupciuszek2021
#9 Pomysłodawca#

dziękuję pięknie !

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kupciuszek2021 jeśli zlecenie mastatus ,, opłacone ,, wysyłaj . Środki z konta allegro wędrują do Ciebie 1 dzień ROBOCZY . 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

5.2. Operator płatności realizuje wypłatę środków zaewidencjonowanych w ramach narzędzia rozliczeniowego Użytkownika nie później niż w terminie do końca następnego dnia roboczego po otrzymaniu przez Operatora płatności zlecenia wypłaty od Użytkownika.

oznacz moderatorów

Kupciuszek2021
#9 Pomysłodawca#

dziękuję pięknie !!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kupciuszek2021 23 stycznia było w sobotę, a w weekendy sesje elixir nie działają. Przelew najprawdopodobniej dostaniesz dziś po południu lub pod wieczór (w zależności od tego na którą sesję elixir się załapie).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów