anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący napisał że jest problem z kupieniem z mojego ogłoszenia

Client:100978748
#7 Wielbiciel#

Kupujący napisał że jest problem z kupieniem mojego ogłoszenia które dałem że trzeba podać e-mail. nigdy takiej sytuacji nie miałem i nagle pisze żebym podał e-mail żebym potwierdził sprzedawanie .to podałem żeby sprawdzić nagle przychodzi niby wiadomości od allegro i że trzeba się zalogować na tej stronie i jest identyczna jeden do jeden jak allegro i trzeba się zalogować do banku czy na allegro coś się zmieniło w ciągu kilku dni nie w tej kwestii i czy to jest wiadomość od allegro 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Methrylis
#13 Ambasador#

Ściemnia, to próba wyłudzenia. Nie podawaj tam żadnych danych, bo jak już mają twojego maila, będą ci tam wysyłać podejrzane linki. Podaj tutaj nick tego sprzedawcy, to go moderatorki zablokują. 

oznacz moderatorów

Client:100978748
#7 Wielbiciel#

Tylko że to ja sprzedaje. On chciał ode mnie kupić i twierdzi że nie da się zapłacić że muszę e-mail potwierdzić żeby pieniądze otrzymać. A jego nick to _kasandra_

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@Client:100978748 Tfu, racja, źle napisałam, miało być nick kupującego. To oszustwo, nigdzie nie potrzeba maila do zakupu.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Próba oszustwa, nic nie podawaj.

oznacz moderatorów