anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie zapłacił i wystawił negatyw

MAMY ROZWIĄZANIE!
vigauto
#7 Wielbiciel#

Pan X  kupił przedmiot i  nie zapłacił ,  po około godzinie  otrzymałem telefon od Pana X  który namawiał mnie na wysyłkę za pobraniem po za Allegro ( jak tłumaczył nie chce mu się biegać po bankach ) Nie zgodziłem na wysyłkę  po czym kupujący  wystawił negatyw .....

Nie zapłacone , brak danych do faktury na formularzu , nie wypisani formularz dostawy w całości i wystawiony negatyw . Jak to się ma do regulaminu i czy tak można ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
komis-bell
#21 Demiurg#

@vigauto Zakup nieopłacony po czasie (7 dni przy KUP TERAZ) zostanie automatycznie anulowany, z tego co wiem to komentarz powinien zniknąć.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@vigauto zaciśnij zby i zaczekaj 7 dni . Nie opłacona transakcja zostanie anulowana , a wraz z nią również ocena . pozdrowionka .

oznacz moderatorów
vigauto
#7 Wielbiciel#

dzięki 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

To jest kompletnie pozbawione logiki ale to jest allegro i ich reguły ,gdzie sprzedawca nie ma wiele do powiedzenia. Kupujący jest zobowiązany do dokończenia transakcji zgodnie z zasadami jakie udostępnia sprzedawca a nie namawiać do opłat poza allegro i niszczeniem się negatywem tylko za to "że mu się nie chce latać...."

oznacz moderatorów
eMercPL
#2 Obserwator#

Klient nasz Pan, ale na klienta można mieć plan, znan takich którzy za negatywny komentarz potrafili kupić u każdego sprzedawcy w regionie kupującego i walić negatywami. Co dla mnie jest jest bezsensowne, klienta ocenia bo ma takie prawo, na allegro spotkałem się w większości przypadków z pozytywnymi komentarzami tzw. kupionymi albo wystawionymi przez spółki. 

Nie ma co się łąmać ja tam nie kupuje u takich co maja 5000 pozytywnych i 0 negatywnych, bardziej zwracam uwage na to czy sprzedawca potrafi problemy rozwiązywać i czy pokazuje to, że klient jest na pierwszym miejscu, u takiego co ma milion pozytywnych nigdy nie wiadomo, może okazać się że to BOT, kupisz wystawi ci fakture, i będzie w kółko pisał to samo brak numeru telefonu, ba ja to nazywam lamaczami regulaminu, wysylaja wiadomosci z systemow zewnetrznych, spotkalem sie takze "CELEM PODATKOWYM" na 10 kontach rozni sprzedawcy 1 towar -< celem podatkowym tak okreslili, kiedy kupilem wszystko co bylo w allefajnie, nagle okazalo sie ze z polowy towaru nie mieli, bo to sa oferty dublowane dla zbitek cenowych czy jakos tak, ogolnie to jak bym sie wzial za spzedawcow to tych co nie maja towaru fizicznie na magazynach, tylko leca jak to mowia stropshopingowo 😉 takze nie przejmuj sie negatywem, POKAZ ZE PROBLEM rozwiazac potrafisz a to przyciagnie klientow, a taki co pozytywy same ma, to podejrzany dla mnie, kupisz szybko przyjdzie hm? a gwarancja 12 miesiecy np producenta, a defakto nie maja gdzie reklamowac, towar z odrzutu albo z **piiip**a ... tutaj jest giga problem, spotkac takiego sprzedawce, ktory ma caly towar i sam wszystkie produkty sfotografowal itd opisal nie kopiowal z tecdocow itd 😉  spotkaliscie takaiego ? 

oznacz moderatorów