anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie zdążył odebrać paczki z paczkomatu, oczekuje ponownej wysyłki, co zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Marekgs83
#9 Pomysłodawca#

witam, mam taki problem. Kupujący nie zdążył odebrać swojej paczki z paczkomatu (dostawa smart za darmo) i teraz ta paczka wraca do mnie. I kupujący chce żeby znowu mu ją wysłać. Jak ma postąpić? ma zrobić dopłatę przez allegro za drugą wysyłkę?? już drugi raz chyba nie mogę mu wysłać paczki za darmo...a ja mam znowu drukować etykietę i wysłać jako nową paczkę? przepraszam ale pierwszy raz taka sytuacja się zdarza. Zupełnie nie wiem jak z tego wybrnąć. dziękuję z góry za pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mdrogeria
#21 Demiurg#

Marekgs83 może odstąpić od umowy i zakupić ze smartem ponownie lub zapłacić Ci za przesyłkę i nadasz ponownie .

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Marekgs83  Tą paczkę musisz odebrać, transakcja jest  anulowana, zakończona.

Klient może kupić ponownie  jeśli go na czarną listę nie wpisałeś, wtedy cała procedura od nowa.

Może też dopłacić do ponownej wysyłki, ale to już umowa między wami.

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@Marekgs83  wyjscia są trzy:

pierwsze jak napisał @mdrogeria  - odstąpienie od umowy przez kupującego i ponowny zakup ze smartem

Drugie: kupujacy dopłaca za koszt ponownej wysyłki i wtedy Mu wysyłasz

Trzecie: wysyłasz kupującemu ponownie samemu pokrywajac koszt wysyłiki

Decyzja jak to załatwicie należy do Ciebie i do klienta 🙂

oznacz moderatorów
JanKarolewski
#7 Wielbiciel#

a kupujący może tak sobie odstąpić od umowy jeżeli sprzedający nie jest firmą tylko osobą prywatną? przecież sprzedający wykonał też pewną pracę i poniósł dodatkowe koszty związane z pakowaniem i umieszczeniem paczki w paczkomacie?

oznacz moderatorów