anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący odebrał osobiście towar za który zapłacił z wysyłką.

Andyezo
#8 Zapaleniec#

Witam.

Sprzedałem rzecz ,kupujący opłacił razem z wysyłką przez inpost,ale okazało się ,ze to znajomy wiec podrzuciłem mu towar i zwróciłem za wysyłkę. W jaki sposób to załatwić żeby pieniądze do mnie trafiły,bo na chwile obecną allegro  nie ma żadnego  potwierdzenia ,ze  odebrał towar?

 

pzdr

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

komis-bell
#21 Demiurg#

@Andyezo Jeśli środki za sprzedaż są widoczne TUTAJ to nie trzeba nic potwierdzać a jedynie zweryfikować konto do wypłat i potem wypłacić pieniądze na swoje konto.

oznacz moderatorów

Andyezo
#8 Zapaleniec#

kasa tam byla,zlecilem wyplate srodków. Kupujacy nie bedzie zglaszal pretensji bo ma towar, wiec moze i allegro nie bedzie robic problemów.  Dzieki za podpowiedz . pzdr 😀

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A co miałoby Allegro Ci zgłaszać jak kupujący nie będzie otwierał sporu.

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

powinien ci podpisać odbiór towaru bo jak trafiłes na  cwaniak to musisz mu wysłać drugi raz

A jesli chcesz mu zwrócic  koszty wysyłki to wejdz w zamowienia i  i tam jest opcja -akcje- i wpisz ręcznie kwote do zwrotu

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Jeśli to znajomy to niech napisze że zrezygnował i Allegro odda ci prowizję oraz  zwrot za niewykorzystaną etykietę. Powinieneś mu oddać pieniądze za zakup, ale jeśli nie będzie się upominał.....

oznacz moderatorów