anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący odesłał laptopa, ponieważ twierdzi ze na matrycy jest rysa + wypalone pixele

Tomsonkg
#1 Nowicjusz#

Witam 

prosze o pomoc ponieważ sprzedawałem po raz pierwszy poprzez Allegro lokalnie. Sprawa wyglada tak, kupiono ode mnie laptop w pełni sprawny, podzespoły oraz matryca. Dzisiejszego dnia zostałem poinformowany koło godzi 16 ze paczka jest już odebrana ale narazie laptop nie będzie uruchomiony ponieważ różnica temperatur i poczeka do wieczora, po czy może po około godziny dostaje telefon z informacjami ze na matrycy jest jakieś dosłownie mechaniczne uszkodzenie w formie rusy, a po uruchomieniu laptopa pokazują się wypalony pixel i przebarwienia. Mam zdjęcia stanu technicznego laptopa i jestem przekonany ze nie było na matrycy żadnego uszkodzenia ani mechanicznego ani technicznego. Oczywiście Pan chce odesłać sprzet. Mam swoje obawy ze ktoś próbuje mnie oszukać, wykręcił matryce z laptopa( a to trwa nie dużo czasu) i wsadził jakas inna uszkodzona i teraz zada zwrotu pieniędzy. Dodam ponownie ze posiadam idealne zdjęcie okazujące ze na matrycy nie ma ani jednej ruski. Zdjęcie zrobione przed wystawieniem oferty, następnie laptop został spakowany do kartonu

co w tej sytuacji zrobi?? 
sama matryca jest dość kosztowna i ktoś takim manewrem ma darmowa wymianę praktycznie na nowa 

prosze o pomoc 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

krejzole
#14 Krzewiciel#

Takie historie się tutaj dzieją, mi podmienił silnik w kosiarce i reklamował że zatarty ale miałem zdjęcie nr. seryjnego, reklamację odrzuciłem.

oznacz moderatorów