anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupujący odsyła podmienioną używaną część samochodową (zużytą)

SYLWIASZEWCZYK1
#8 Zapaleniec#

kupujący odsyła podmienioną używaną część samochodową (zużytą) , twierdząc ,że odesłał to co dostał . Części wysyłane są znaczone przez sprzedawcę i robione są zdjęcia przed wysłaniem . Kupujący podmienia elementy i odsyła . Zakłada dyskusję ,że nie chcę mu zwrócić pieniędzy . Czy ktoś miał taki przypadek ? Wiem ,że jest to praktykowane przez oszustów bo miałam już jeden taki przypadek wcześniej . 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Wiele takich jest tu opisanych, cóż odpowiedzieć masz dowody to napisz w dyskusji ze zgłaszasz an policję "kradzież", a właśnie tak się powinno to rozwiązywać_ Policja jak są dowody.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SYLWIASZEWCZYK1 ale w czym problem, nie ma tu znaczenia czy to reklamacja czy odstąpienie, dodaj zdjęcia do dyskusji udokumentuj i opisz że to nie Twoja cześć ( nich ją odbierze ), poproś o odesłanie Twojej i tyle, trzymaj się swojej decyzji, pamiętaj żeby odpowiadać na każdą wiadomość 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Tak. Ja miałem takie przypadki.

1. Wysyłka szklanych dzbanków Dafi Crystal - zabezpieczałem jak mogłem najlepiej, a i tak w ciągu miesiąca miałem ok. 30% zwrotów uszkodzonych. To się skończyło, gdy zacząłem naklejać swoje plomby na dzbanki.

2. Wszystkie części elektryczne, silniki, płytki elektroniczne - naklejam swoje plomby. Miałem przypadki, że kupujący zwracali silnik do reklamacji, nie dość, że bez mojej plomby, to jeszcze z plombą innego sprzedawcy.

3. Teraz się zbytnio nie "pitolę" ze zwrotami - towar używany , uszkodzony - zwrot części kwoty lub brak zwrotu ze względu na to, że kupujący nie potrafił sobie wymienić części i ją uszkodził. A potem Allegro zwraca kupującemu kasę, za to , że uszkodził sobie towar z powodu braku wiedzy.

oznacz moderatorów