anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący ponownie wystawił negatywny komentarz po usunięciu, co zrobić?

egsport
#9 Pomysłodawca#

witam

Mam takie problem kupujący co chwila wystawia komentarz negatywny po czym jak napisze odpowiedz usuwa i wystawia nowy komentarz negatywny .Na dodatek raz juz administracja allegro usunęła komentarz bo był nie zgodny z zasadni nic to nie pomogło wystawia co chwile kolejne  .Dwa działy są złe ocenione bo działu koszt wysyłki jest odgórna cena 8,99 zł a po mimo to jedna gwiazdka .Obsługa jedna gwizdka  otrzymywał odp na bieżąco tak samo jak zwrot pieniędzy  otrzymał w 24 godziny . Kupujący zaznaczył dyskusje jako rozwiązana to jest równoznaczne ze nie powinno być komentarz negatywnego a kupujący powinien mieć blokadą na wystawienie komentarza .Bo skoro dyskusja rozwiązała  problem i jest oznaczona jako rozwiązana czyli wszystko załatwione. Może  warto by było wprowadzić .Napisałem do administracji allegro o usuniecie komentarza nie zgodnego z zasadami to usunęli ale kupujący  napisał zaraz nowy powinien mieć zakaz wystawiania  skoro wszystko jest załatwione i sprawa rozwiązana .Ile razy mam pisać ze komentarz jest nie zgodny z zasadami to już sie po mału robi chore .Co mam mu laurkę w kwiatki wysłać 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Rzeczywisty przebieg transakcji a subiektywna ocena to często dwie różne sprawy a efekt końcowy taki sam.

oznacz moderatorów