anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący rozpoczął zakup

Client:46744674
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pytanie poniewaz na emailu wisi mi komunikat iz kupujacy rozpoczal zakup, ale nie otrzymalem zadnego emaila potwierdzającego to, iz zakup zostal zakonczony. Osoba ta grozi mi jakimis problemami, sporami i strasznie na mnie naciska. Powinienem poczekac z wyslaniem przedmiotu az pieniadze zostana dostarczone na moje konto? poniewaz zapewnia mnie ze wyslal pieniadze i bede mial problemy jesli odrazu tego nie otrzyma.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:46744674 To prawdopodobnie próba wyłudzenia towaru bez zapłaty. Niczego nie wysyłaj jeśli pieniędzy nie masz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ lub na koncie bankowym. Nie wierz w żadne zapewnienia o wpłacie. 

oznacz moderatorów

obslugana100-pl
#10 Popularyzator#

Jeżeli status platnosci to rozpoczęta, to oczywiste jest to, ze towaru się nie wysyła. Sprawdź również przelew tradycyjny. Zdaża się, ze kupujący zmieniają sposób platnosci nie informując o tym sprzedawcy. Ty czekasz na płatność Payu/Przelewy24 a tymczasem Kupujący „ukradkiem” robią wpłatę na konto.

Nic Tobie po zapewnieniach. Potwierdzeniem jest płatność online lub kasa na koncie.

oznacz moderatorów