anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący wystawił złą ocenę

mefju69
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie

Kupujący zakupił u mnie przedmiot 19 lipca, towar został od razu zapakowany i nadany do paczkomatu, kupujący odebrał paczkę i nie było z jego strony żadnych problemów ani informacji żeby coś było nie tak. Wczoraj dostałem ocenę negatywną zgodność z opisem 1/5 i obsługa kupującego 1/5, co jest bzdurą, a przez tą ocenę straciłem allegro Smart w swoich ofertach.

Wysłałem prośbę o usunięcie oceny ale jakoś kiepsko to widzę skoro kupujący nie odważył się do mnie napisać ani zadzwonić, jak coś mu nie  pasowało, co mogę zrobić z tym dalej?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący ma prawo do własnej"obiektywnej" oceny.Prośba i tyle.

oznacz moderatorów

mefju69
#8 Zapaleniec#

Tylko ciężko nazwać "obiektywną" oceną odnośnie obsługi 1/5 gdzie z mojej strony wszystko zostało spełnione, a opis przedmiotu 1/5 skoro kupujący nie zgłaszał żadnych problemów? To ja mogę kupić u kogoś przedmiot i po złości wystawić mu ocenę negatywną, bez powodu i nic z tym nie można zrobić? A przez to tracę możliwość wystawiania ofert z wysyłką Smart.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mefju69  Ale tak jest .

oznacz moderatorów

mefju69
#8 Zapaleniec#

No to fest. Dziwna sprawa z tymi ocenami. Czyli teraz tracę potencjalnych kupujących, bo już nie mogę wystawić ofert z wysyłką Smart.

Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mefju69, nic

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mefju69 Możesz napisać do Allegro w tej sprawie i poprosić o usunięciej oceny, może jakimś cudem usuną, ale szanse są znikome. Powołaj się na regulamin - oceny mają być zgodne z rzeczywistym przebiegiem transakcji, a w tym przypadku żadnych problemów nie było. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272&subjectId=0047464a-5...

oznacz moderatorów

mefju69
#8 Zapaleniec#

Tak zrobię ale też coś czuję, że nic to nie da. Dziwne postępowanie kupującego, a nie ma możliwości nic z tym zrobić. Dziwna sprawa. Nawet brak komentarza w tej ocenie jest dla mnie podejrzany. Nie miałem z tym gościem żadnego problemu.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96  tak jak Allegro pisze o "bezzwrotnej" opłacie ( mimo ze nie ma tego w regulaminie), tak tutja stosuje zasadę "subiektywnej" oceny - która może nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mefju69
#8 Zapaleniec#

I dzięki takiej "subiektywnej" ocenie, traci się potencjalnych kupujących.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Klient pan i władca jego słowo ważniejsze niż twoja reputacja.

oznacz moderatorów

mefju69
#8 Zapaleniec#

Tak to wygląda niestety. Nie ważne jak się starasz, a ktoś wystawi złą ocenę - "bo tak!" i pozamiatane.

oznacz moderatorów