anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zapłacił za towar, a środki trafiły na Allegro Finanse, czy mogę wysłać towar?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:49677325
#4 Eksplorator#

Witam. Dzisiaj dokonałem pierwszej sprzedaży na allegro. Na koncie allegro mam do wypłacenia pieniądze lecz zanim je dostane musze przejsc proces weryfikacji. Wysłałem więc zdjecie dowodu osobistego oraz wykonałem przelew 1.01 zl na payu oraz 1.01 na przelewy24. Skontaktowałem sie z allegro aby dowiedziec sie ile to potrwa i mówią, że ,, Operator płatności ma 2-3 dni robocze na weryfikację Pana konta, natomiast operator Przelewy24 ma 5 dni roboczych. ". Jutro (tj 19.11) zamierzam juz wysłać towar i moje pytanie brzmi: Czy możliwe jest, abym stracił pieniądze z salda allegro jeśli w procesie weryfikacji poszłoby cos nie tak? Jest możliwosc ze zostane bez pieniedzy i bez towaru? Jak to wygląda? Śmiało jutro wysyłać?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:49677325 możesz śmiało wysyłać jak kasę masz tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ są to już Twoje pieniądze po to są te szybkie płatności 🙂

Możesz se po aktywacji nawet raz na tydzień wypłacać zgromadzone pieniądze i Ci nie przepadną 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:49677325
#4 Eksplorator#

ŚRODKI

450,00 zł
Wypłaty nieaktywne
 
tak jest tam napisane 🙂
czyli wszystko git??
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:49677325 Tak, wszystko ok, pod warunkiem, że dane konta bankowego są identyczne z danymi konta Allegro (imię, nazwisko, adres)

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:49677325
#4 Eksplorator#

 @kostas11 zrobiłem literówkę w nazwisku. zamiast ,,Ł'' dałem ,,L" . Jest konieczne aby przekazać tą informację do allegro/

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:49677325 mogą nie zauważyć, ale wysłać towar możesz najwyżej będziesz ponownie robić weryfikację, kasy nikt Ci nie zabierze 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:49677325
#4 Eksplorator#

@kostas11 Rozumiem, bardzo dziękuje wam za odpowiedzi. Dla świętego spokoju - napisać im ze zrobiłem literówke czy juz im tam nie mieszać?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:49677325 tak musisz poczekać na aktywację i se wypłacisz jak będzie aktywne 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów