anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier Allegro Inpost- czy muszę złożyć zlecenie odbioru min. 5 paczek żeby mieć darmowy podjazd?

DC43Sklep_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam szanownych forumowiczów, mam pytanie jak w temacie czy muszę złożyć zlecenia na odbiór minimum 5 paczek żeby nie płacić za podjazd kuriera? czy wystarczy jedno zlecenie i mogę przekazać dowolną ilość paczek? Z góry dziękuję za podpowiedzi 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@DC43Sklep_pl w menadżerze paczek musi być min 5 paczek przy zamawianiu podjazdu aby był darmowy. Nie wiem jak to działa w WzA.

oznacz moderatorów

Iron-Bike
#9 Pomysłodawca#

Kurier Inpost musi mieć zlecenie na odbiór danej paczki żeby mógł ją od Ciebie przyjąć, nie możesz zamówić podjazdu do pięciu paczek i wręczyć mu dziesięciu, albo jak do Ciebie coś przywozi lub po prostu jak go złapiesz na mieście to też paczki nie weźmie. Inni kurierzy może działają inaczej, np. DPD jak mu dasz paczkę bez zamawiania podjazdu to ją weźmie, ale potem system policzy za podjazd którego nie zamawiałeś i trzeba będzie reklamować. Ogólnie najbezpieczniej jest nadawać w automacie albo w punkcie.

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@Iron-Bike u nas jak kurier inpost podjeżdża po odbiór to skanuje wszystkie paczki ile by ich nie było a nie tylko te zadeklarowane. Faktycznie jak nie ma zlecenia odbioru to nie chce wsiąść żadnej paczki.

oznacz moderatorów