anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier dodadkowe opłaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
AC_Parts
#9 Pomysłodawca#

Witam

Mam podpisaną umowę z DPD a mam naliczone przez Allegro podjazd 3,69 za podjazd co robić 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
mdrogeria
#21 Demiurg#

W umowie masz ile przesyłek musisz nadać jednorazowo aby podjazd kuriera był bezpłatny .

oznacz moderatorów
AC_Parts
#9 Pomysłodawca#

Mam abonament nawet jedna paczka jest w cenie 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

złóż reklamację

oznacz moderatorów
AC_Parts
#9 Pomysłodawca#

A jak i gdzie

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@AC_Parts  Te 3,69 zł to może jest dopłata do kosztów wysyłki jaką kupujący musi ponosić po ostatnich rewelacyjnych zmianach smart allegro.

oznacz moderatorów
AC_Parts
#9 Pomysłodawca#

nie pisze że za podjazd

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

To nie wiem nie mam umowy z żadnym kurierem ale wiem i można sobie sprawdzić ile i za co doliczają przy wysyłkach smart allegro wystarczy wejść i poczytać w regulaminie tej usługi.Kurierzy doliczają sobie podobno za dojazd jak odbiega to z umowy z daną firmą kurierską lub jeśli tak jest napisane w umowie ,przejrzyj dobrze umowę lub spytaj w tej firmie kurierskiej która ci to naliczyła lub pisz do allegro 

oznacz moderatorów
AC_Parts
#9 Pomysłodawca#

Tak wiem że doliczają za podjazd dzwoniłam do firmy kurierskiej i podjazdy mam w abonamencie a gdzie mogę złożyć reklamacje 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Najlepiej u tego co wziął te pieniądze jeśli nie poszły omyłkowo do firmy kurierskiej to pewnie są na koncie allegro .

oznacz moderatorów
musicsklep_pl
#12 Orędownik#

no wlasnie my mamy podobnie - to ja sie pytam na jakiej podstawie allegro dopisuje nam te doplaty? jak to weryfikuje ze byl podjazd? losowo,...?

i jak reklamacja? bo wlasnie skladam na swoje doplaty?

oznacz moderatorów
gartdeco1
#10 Popularyzator#

Nie ważne że macie umowy z dpd , nawet jak kurier przyjedzie po sto paczek a tylko jedna będzie z zakupu na allegro to allegro doliczy dopłatę bo bierze pod uwagę tylko przesyłki allegro dpd, zwykłe złodziejstwo. Jedyna metoda ominięcia dopłaty gdy jest mało paczek allegro dpd to nadawanie w punkcie pic up, nie ma wtedy dojazdu kuriera. To jest chore ale przecież to allegro.

oznacz moderatorów