anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kurier przedpłata. pieniądze od kupującego są na koncie allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Lesli
#9 Pomysłodawca#

pierwszy raz korzystam z opcji kurier przedpłata. pieniądze od kupującego są na koncie allegro. Moje pytanie co dalej z wysyłką - mam iść na pocztę i wysłać zwykłą paczkę? Dane do wysyłki posiadam. Czy też jest jakaś etykieta do wydrukowania i czy poczta czy inna firma kurierska?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Lesli  Tak teraz musisz wysłać paczkę. W zależności jakiego kuriera wykazałeś w ofercie takim kurierem musisz wysłać. Możesz skorzystać z brokera kurierskiego (furgonetka lub sendit) lub bezpośrednio u danego przewoźnika np. DPD lub Pocztex

Musisz wypłacić pieniądze postępuj zgodnie ze wskazówkami z pomocy allegro
Konfiguracja konta do wypłat 

oznacz moderatorów
Lesli
#9 Pomysłodawca#

no właśnie kupujący wybrał opcję (i opłacił 13,-) Przesyłka kurierska - przedpłata

nie mam tam konkretnego kuriera wyznaczonego 😞

mam zapakowane, tylko nie wiem czy mam iść na pocztę i wypisać druk nadania, czy inna opocja np gotowa etykieta dostępna na allegro. a pieniądze muszę od razu z allegro odbierać, czy mogą sobie poleżeć? 😛

 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Lesli ceny oprócz allegro inpost paczkomat są sugerowane. I tylko do allegro inpost paczkomat dostajesz możliwość wygenerowania etykiety z allegro. Teraz musisz nadać paczkę jakimś kurierem. Ja osobiście korzystam albo z Sendit lub DPD możesz oczywiście iść na pocztę.  Pieniądze możesz wypłacić później. Bo jak nie masz ustawionych wypłat to konfiguracja konta do wypłat z zasady trwa kilka dni.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nadaj przesyłkę kupujący po nie może czekać, masz czas nadania a jak mu się nie spodoba to negatyw, wybierz co ci pasuje i wyślij.

oznacz moderatorów
Lesli
#9 Pomysłodawca#

podziękował serdecznie za pomoc 🙂

pozdrawiam

oznacz moderatorów