anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Krecik07031983
#7 Wielbiciel#

  Chciałam wylicytować herbaty. Dwukrotnie zadałam pytanie sprzedającemu ale nie uzyskałam odpowiedzi, a nie mam pojęcia jak w przypadku wygrania kilku licytacji u tego samego sprzedawcy kończące się tego samego dnia (różnica 2-3 minut) naliczany jest koszt przesyłki. Czy jak wylicytuje kilka herbat wysłane zostaną one przy jednym liście przewozowym i koszt przesyłki zostanie naliczony tylko raz czy każda zostanie wysłana osobno i koszt przesyłki zostanie doliczony do każdej. Ponadto czy w przypadku wygrania kilku licytacji jeżeli mam Smart koszt przesyłki wogole nie zostanie naliczony jeżeli łączna kwota wyniesie 40 zł bądź więcej. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ech żebyś jeszcze napisała gdzie kupujesz. Na głównym nie powinno to być problemem. Dla pewności kliknij dostawa i płatność i sprawdź koszty przesyłki dla wielu sztuk. Na lokalnym nie ma możliwości opłacenia tego razem, chyba że na konto (ale w razie czego to jest transakcja poza allegro) lub jak Ci zsumuje to w jedną aukcję z ceną jaką wylicytowałaś, ewentualnie płacisz za jeden przedmiot z wysyłką, a resztę odbiorem osobistym z przedpłatą. Ale to trzeba wcześniej uzgodnić.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Po wygranych licytacjach w zakładce "Moje zakupy" klikasz opłacić i płacisz za jedną przesyłkę a na AL jak sprzedający nie zgodzi się połączenie wysyłki razem możesz nie opłacać i nie ma zakupu.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie zawsze tak się uda ,gdyż sprzedawcy wystawiają również po jednym przedmiocie na jedną paczkę . Należy sprawdzić jak ma ustawione dany sprzedawca lub dogadać się z nim indywidualnie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale to jest licytacja a nie kup teraz.😁 Tak zależy także od przedmiotu, towaru> niektórych nie da się wysłać w jednej paczce.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433 W licytacji jest tak samo ,mogę sobie ustawić że na jedną wysyłkę mam 1 przedmiot lub więcej .

oznacz moderatorów
agus38
#12 Orędownik#

Najpierw sprawdź, czy gość ustawił w dostawie 1 przedmiot w jednej paczce, czy więcej, np 20 sztuk.

Jeśli ma tylko jeden to zapłacisz za każdą przesyłkę oddzielnie, jeśli ma więcej sztuk, np. 20 to po zakończeniu wszystkich licytacji jakie Cię interesują wchodzisz w zakładkę "Moje zakupy", następie klikasz u góry w tej zakładce "nieopłacone" i dopiero tam zaznaczasz wszystkie aukcje do opłacenia i nalicza tylko jeden koszt wysyłki.

Jeśli zrobisz to z pozycyj "Moje zakupy" a nie wejdziesz w zakładkę jak pisałam powyżej "nieopłacone" to za każdą przesyłkę zapłacisz oddzielnie - mamy niestety taki problem z klientami, którzy o tym nie wiedzą a potem mają pretensje.

Nie wiem, po co Allegro tak to skomplikowało z tymi zakładkami, ale to pewnie dla dobra nas wszystkich, kupujących i sprzedających 😎

oznacz moderatorów