anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

licznik wejść na aukcję

orbitkownia_pl
#11 Animator#

Drastycznie spadła mi sprzedaż w tym roku, nie wiem co za czort, zauważyłam jednak , że pomimo wyróżnień  mało się zmienia, wystawiłam nowe aukcje , poprosiłam znajomych by w nie weszli - licznik jak był 0 tak jest, poprosiłam więc by obserwowali aukcję i o dziwo mam 3 osoby obserwujące a wejść nadal 0, czy to możliwe że przez to tak drastycznie spadła sprzedaż, już nie wiem co robić, komentarze mam ok jakość super nawet super sprzedawcę, jakieś fatum czy co? Konkurencja śmiga a ja zaraz będę musiała się zamknąć bo na nowy ZUS nawet nie zarobię. Od ponad 12 lat nie było aż tak źle .... Dodam że dziś wyróżniłam dodatkowo kilkanaście ofert i cały czas wiszą 

Trwa włączanie Wyróżnienia w 4 ofertach.
 

Trwa włączanie Wyróżnienia w 4 ofertach.
 

Trwa włączanie Wyróżnienia w 4 ofertach.
 

Trwa włączanie Wyróżnienia w 5 ofertach.
 

Trwa włączanie Wyróżnienia w 1 ofercie.
 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Bo nie trzeba wchodzić w ofertę żeby dodać do obserwowanych.

oznacz moderatorów

orbitkownia_pl
#11 Animator#

ale oni wchodzili w ofertę, bo do obserwowanych dodali znajomi

 

 

oznacz moderatorów

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

A statystyki odwiedzin nie sa aktualizowane raz dziennie ?

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Z tymi statystykami to jakieś nieporozumienie. Kiedyś pisałem do Allegro w tej sprawie bo cały czas było 0 i nic się nie zmieniało. Radzono mi użyć innej przeglądarki, wyczyścić cache itp. Oczywiście efektu nie było. Potem coś zaczęło działać ale czasami odnoszę wrażenie, że raz to działa a potem nie.

oznacz moderatorów

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

nie wiem czy tutaj tez wplywu nie ma fakt stosowania roznego rodzaju ad blockow itp....

oznacz moderatorów