anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licznik wyświetleń strony z przedmiotem

TabernaLibraria
#7 Wielbiciel#

Dosyć długo nie używałam allegro i wiele się pozmieniało. Chciałabym wiedzieć ile dokładnie wyświetleń ma moja strona z wystawionym przedmiotem. Gdzie znajdę licznik wyświetleń dla danego przedmiotu (z prawego dolnego roku jak to było kiedyś - został zlikwidowany)?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

konto zamknięte
Nie dotyczy

@TabernaLibraria zakładka sprzedaż/ moje oferty🙂

oznacz moderatorów

TabernaLibraria
#7 Wielbiciel#

oznacz moderatorów

TabernaLibraria
#7 Wielbiciel#

Niestety jest tylko taki ogólny "Wizyt 30 dni" i pokazuje ciągle 0 wyświetleń 😞

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@TabernaLibraria, zdjęcie widzisz tylko ty, dopóki moderator nie zarwierdzi.

Ale nie ma innego licznika, tylko z ostatnich 30 dni. 🙂

oznacz moderatorów

TabernaLibraria
#7 Wielbiciel#

Ok, dzięki za info. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TabernaLibraria Owszem, niestety został zlikwidowany (jak i sporo innych przydatnych rzeczy).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

TabernaLibraria
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów

Bladziak
#9 Pomysłodawca#

I co już nie będę wiedział ze mam hita czy bubla ? na który pies z kulawa noga nie popatrzy ?

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Bladziak Za hita to musisz zapłacić a bubel możesz pisać w opisie bezkarnie ,pamiętaj że wszystkie zmiany są dla dobra klientów z punktu widzenia allegro .

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Bladziak, jak będziesz miał hita, to wysokość sprzedaży powie ci o tym głośno. Natomiast liczbę wizyt wykorzystuje algorytm, który pozycjonuje oferty.

oznacz moderatorów

Bladziak
#9 Pomysłodawca#

eee .. bo nie nadążam za tym systemem..

oferty wystawione wczoraj: 

oferta X   - Sprzedano: 2   - Wizyt 0
oferta Y   - obs. : 3              - Wizyt 0
oferty ABC... itd wystawione wczoraj     wszystkie - Wizyt 0

tylko ja mam takie magiczne konto ?

 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

baldes
#9 Pomysłodawca#

Nie tylko Ty - od dawna Allegro ukrywa wszelkie statystyki - bo tylko oni mają wiedzieć co jest popularne (ewentualnie podzielą się wiedzą za odpowiednią sumkę). Przecież jeszcze "nie tak dawno" licznik wyświetleń był widoczny w stopce oferty a teraz nawet my jako sprzedawcy nie mamy prawa wiedzieć ile wyświetleń zaliczył dany produkt.

oznacz moderatorów

Bladziak
#9 Pomysłodawca#

no nie wiem ... w moim przypadku może to być gwozdz do wyjścia z allegro jeżeli nie będę widział ilości odwiedzin wcale to chyba wysiadam

"kwestia braku odświeżania licznika odwiedzin została przekazana do odpowiedniego działu celem weryfikacji" 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Bladziak, mam podobny problem, od kilku dni nie aktualizuje się liczba wizyt. Oferty na Ads mają kliki, w wizytach tego nie widać, zresztą teraz już widzę, że wszystkie oferty nie są aktualizowane. Zgłosilam do Pomocy, podobno przekazane do działu technicznego. Zgłoś też ten problem, może przy większej ilości zgłoszeń, ktoś się w końcu ruszy. 🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Nie zrozumcie mnie źle, ale liczbę wyświetleń mam głęboko w ciemnym miejscu, liczy się ilość sprzedana, a nie paczona.To nie muzeum. Super, dzisiaj było tylu- paczaków.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, mam parę rzeczy na ads i w tym momencie brzydko to wygląda. W Ads są kliki, za które płacę, a w wizytach nie ma tych klików. Resztę przemilczę. 🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte W tym przypadku- usta milczą, dusza pęka, jak tu rozgryźć tego sęka.

oznacz moderatorów

ducato11
#2 Obserwator#

witam. Wchodzisz przez swoje konto na "sprzedaż" następnie "Wystawione" i wyświetlają ci się twoje oferty z liczbą odsłon.

oznacz moderatorów