anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit ofert tego samego produktu na jeden NIP firmy

Kriso-77
#7 Wielbiciel#

Czy limit 2 ofert na sprzedającego odnosi się do limitu na nip? Dajmy na to, mam 2 konta na 2 różne nipy. Czy moge wystawić 4 takie same oferty?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

W jednej podkategorii wystawisz maksymalnie dwie oferty z tym samym produktem i stanem stan Nowy – niezależnie od liczby kont, z których korzystasz.

Jak sprawdzamy, czy oferty zostały powielone

Bierzemy pod uwagę:

  • produkt, z którym połączysz ofertę
  • parametry (w tym numery EAN)
  • miniaturki.

Za powielone uznajemy oferty jednego sprzedającego, w których wystąpią jednocześnie wszystkie czynniki wymienione powyżej. Nie ma znaczenia, czy oferty wystawiasz na różnych kontach.Dajmy na to, mam 2 konta na 2 różne nipy. Czy mogę wystawić 4 takie same oferty? W jednej podkategorii wystawisz maksymalnie dwie oferty z tym samym produktem i stanem stan Nowy – niezależnie od liczby kont, z których korzystasz.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Kriso-77. Przy weryfikacji bierzemy pod uwagę również NIP. Gdyby oba konta były zarejestrowane na tym samym numerze NIP, to nie mógłbyś wystawiać na nich takich samych ofert.
Duplikaty ofert są weryfikowane na podstawie tego samego produktu z katalogu, takiej samej miniaturki oraz takich samych parametrach (w tym EAN). Aby oferty zostały uznane za zdublowane muszą zostać spełnione wszystkie warunki jednocześnie. 

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

www-lapkom24-pl
#10 Popularyzator#

Mam 10 laptopów tego samego modelu i identyczne parametry. Laptopy są używane i każdy wizualnie wygląda inaczej, dlatego chcę wystawić każdy osobno, z innym opisem co do stanu wizualnego i innymi zdjęciami. Tylko pierwsze zdjęcie poglądowe będzie takie same dla wszystkich. Mogę wystawić 10 aukcji pod jednym produktem ? Czy muszę dla każdych 2 sztuk laptopa stworzyć nowy produkt ? NIP, EAN, pierwsza miniaturka i parametry będą te same. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@www-lapkom24-pl zapis dotyczy stanu ,, nowe ,, ....doczytaj .

oznacz moderatorów

www-lapkom24-pl
#10 Popularyzator#

Dlaczego moje oferty które są promowane i kosztuję 4099 zł, są daleko w tyle ca ofertami po 6000-7000 zł, mimo że sortowanie jest od najniższej ceny ?

 
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jak mówi allegro to dla Twojego dobra. Innej odpowiedzi raczej nie dadzą...

oznacz moderatorów