anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lista zwrotów płatności - przypadkiem zajrzałam dzisiaj.

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

IMG_20221005_125547_HDR.jpg

Dzisiaj przypadkiem trafiłam na "Listę zwrotów płatności'"'. Jest tam jeden zwrot kaszy gryczanej białej, którą kupujący kupił przez pomyłkę i oddał, zwrot z 10 czerwca 2022.

Dałam wtedy dyspozycję zwrotu środków 62 zł dla kupującego, ale dzisiaj widzę, że ma statut NIEZWRÓCONE - napisane na czerwono. O czym to może świadczyć? Kupujący nie zgłaszał braku zwrotu środków na konto...

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Chodzi o zakup:

5aba7745-e4a1-11ec-9e36-1140c67e2932

 

To zamówienie zostało pomniejszone o 62 zł i jest zwrot rabatu transakcyjnego. Czy można sprawdzić, czy kupujący otrzymał środki?

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

W innym miejscu jest na zielono napisane: ZWRÓCONE

IMG_20221005_132825_HDR~2.jpg

 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@CHECINIAKI  napisał(a):

. O czym to może świadczyć? Kupujący nie zgłaszał braku zwrotu środków na konto...

 


Od wprowadzenia smart-a ludzie robią zakupy dla zabawy i chyba robią tak dużo zwrotów, że nie są w stanie ogarnąć, że nie dostali zwrotu pieniędzy. 

Miałem już takie sytuacje, że np InPost zgubił przesyłkę klient nie otrzymał zwrotu i nic 😄 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Może tak być, nie każdy sprawdza czy dostał pieniądze na konto. 🙂 Ale ja dyspozycję zwrotu 62zł wydałam prawidłowo, sama nie potrafię sprawdzić czy to przeszło na konto kupującego. Po prostu Allegro ma tyle funkcjonalności, zakamarków, że czasami gubię się jak w labiryncie 🙂

oznacz moderatorów