anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mail

backwoodvanilla
#7 Wielbiciel#

Witam, za pomocą witryny allegro wysyłałem maile w sprawie mojej sprzedaży która się potoczyła inaczej niż myślałem, aż w końcu dostałem maila żeby przesłać wszystkie materiały dowodowe w odpowiedzi na mail z allegro, wczesniej moja korespondencja z allegro była prowadzona przez mail lecz ten mail był wysyłany ze strony internetowej allegro. Wysłałem materiały dowodowe tym razem nie przez allegro ponieważ w allegro jest limit 6 załączników i czekam już 3 dni na odpowiedż i mam pytanie czy moja sprawa jest nadal poruszana czy ten mail jakoś zaginął? bardzo mi zależy na czasie także stąd moje pytanie pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@backwoodvanilla Chodzi o Twoją korespondencję z pracownikami Allegro, czy z kupującym? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

backwoodvanilla
#7 Wielbiciel#

chodzi o korespondencję z pracownikami Allegro. pozdrawiam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@backwoodvanilla W takim razie podaj mi proszę jej numer. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

backwoodvanilla
#7 Wielbiciel#

nr zgłoszenia: 31687253

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@backwoodvanilla dziękuję, ostatnią wiadomość w tej korespondencji otrzymałeś od nas 01.03.2023 r., o godz. 16:47. Czy coś jeszcze wymaga wyjaśnienia? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

backwoodvanilla
#7 Wielbiciel#

Tak, u mnie na poczcie w wszystkich folderach i po wyszukiwaniu nie pokazuje żadnego maila z 1 marca, czy jest możliwość ponowienia wiadomośći? ponieważ nie dotarła ona do mnie, wszystkie pozostałe dotarły oprócz tej, pozdrawiam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@backwoodvanilla Tak, poprosiłam już naszego pracownika o ponowne wysłanie tej wiadomości do Ciebie. Gdybyś nie otrzymał jej do czwartku, napisz proszę tutaj ponownie, wówczas będę dalej działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów