anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam konto w banku którego nie ma na liście a muszę zweryfikować swoje dane.

Client:65851106
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem.  Mam konto w banku którego nie ma na liście a muszę zweryfikować swoje dane.  Jakieś pomysły??

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

Jeśli w trakcie aktywacji Twój bank nie znajduje się na liście:

  1. Na stronie aktywacji wybierz opcję Przelew z innego banku. Może to być również konto zagraniczne. Twoje dane na rachunku bankowym powinny być takie same, jak te podane podczas rejestracji na Allegro.

    kostas11_0-1585860348592.png
  2. Skopiuj dane do przelewu, które się pojawią i zaloguj się na stronie swojego banku.

  3. Wpłać 1,01 zł na wskazany przez nas numer rachunku. Przelaną kwotę zwrócimy Ci w całości.

Wpłatę możesz zrealizować jedynie online. Nie możesz aktywować konta przez wpłatę na poczcie czy w placówce Twojego banku.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kostas11 🙏

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Client:65851106
#7 Wielbiciel#

U mnie nie ma tej opcji 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:65851106 Proszę, żebyś wyczyścił przeglądarkę, a jeśli to nie pomoże, sprawdził czy problem się pojawia, kiedy korzystasz z innej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Prac_Scenografa
#9 Pomysłodawca#

Napisz proszę co to znaczy "wyczyścić przeglądarkę". Mało osób wie co należy zrobić i że nie trzeba do tego mokrej ściereczki...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Prac_Scenografa Mam lepsze zdanie na temat wiedzy użytkowników tego forum 😉 

Ale doprecyzowuję - chodziło mi oczywiście o czyszczenie pamięci podręcznej i plików cookie. Informację jak to zrobić (w zależności od przeglądarki, z której się korzysta) każdy może znaleźć w internecie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów