anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam problem z wypłaceniem pieniędzy od kupującego

Client:64700283
#1 Nowicjusz#

mam problem, sprzedałem kartę graficzną a kupujący wpłacił mi pieniądze na moje konto allegro ale nie mogę ich wypłacić bo proszą o włacenie 1zł na konto PAYu co zrobiłem już parę razy i nadal nie mogę wypłacić pieniędzy

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:64700283 Czy Twoje dane na Allegro są IDENTYCZNE jak dane konta bankowego na które chcesz wypłacić pieniądze? Jeżeli nie = nie wypłacisz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:64700283 Musisz wpłacić ten 1 zł z własnego konta bankowego. Dane osobowe konta Allegro muszą być takie same jak dane osobowe konta w banku.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:64700283 Jeśli masz problem z kontem bankowym, ustaw sobie wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Wypłacisz tak raz w miesiącu kwotę do 800 zł. Przy numerze konta kliknij ZMIEŃ i na następnej stronie zaznacz przekaz pocztowy.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Client:64700283Po co robisz parę razy wpłaty 1zł, coś się nie zgadza, więc należy to zmienić a nie powtarzać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:64700283 problem z aktywowaniem wypłat na Twoim koncie wynika z tego, że podałeś inne numery konta. Wpłata weryfikacyjna została wykonana z innego rachunku niż ten, który wprowadziłeś w zakładce Ustawienia wypłat. Numery rachunków muszą być takie same, aby aktywować wypłaty, zmień proszę numer konta w zakładce, a później wykonaj przelew weryfikacyjny jeszcze raz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów