anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem ze spłatą rozliczeń z Allegro, co zrobić?

Sylwia199330
#7 Wielbiciel#

Hej, jestem początkowym sprzedawcą. Na początku jak zaczęłam sprzedawać to włączyłam sobie promowanie, ale gdy zobaczyłam ile mi wyszło do płacenie to chciałam to jak najszybciej wyłączyć. Na początku maja wyszukałam na google "jak wyłączyć promowanie" i poszłam za wskazówkami, które tam znalazłam. Wyłączyłam promowanie i nie wchodziłam dość długo na" allegro rozliczenie ". Jak weszłam po tygodniu zobaczyłam, że allegro nadal mi nalicza za promowanie chociaż wyłączyłam. Napisałam do nich i powiedzieli mi że promowanie zostało wyłączone. Po dwóch dniach wchodzę znowu na" allegro rozliczenia" i tam znowu zobaczyłam, że opłaty nadal są naliczane. Napisałam do nich ponownie i oni twierdzili, że promowanie nadal jest włączone. Poprosili mnie o sprawdzenie w "moje oferty" i moje wszystkie oferty były wyłączone, ale allegro nadal naliczalo mi opłatę. Jak pisałam już któryś raz do nich to mnie olewali. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Mam do zapłacenie 700 zł? Czy da się to jakoś zapłacić na raty? Mam nadzieję, że jest jakieś wyjście z tej sytuacji. 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Sylwia199330 jak klikniesz przy opcji wyróżnienia „anuluj”, to potem zjedź na dół strony i kliknij „zapisz”.

oznacz moderatorów

Sylwia199330
#7 Wielbiciel#

Gdy wystawiałam nowe oferty, to nie włączałam promowania, a promowanie mam włączone. Jak to może być możliwe. Robiłam tak i to nic nie dało, bo nadal koszty są naliczane. Nie może to być wyłączone przez operatora allegro czy jak 

oznacz moderatorów