anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam zablokowane konto i nie pokazuje mi zamówień

Client:28403767
#1 Nowicjusz#

Zablokowali mi konto, ponieważ nie wypowiadałam się długo w dyskusji. Ogólnie sprawa wygląda tak, że konto mam wspolne z bratem - on coś wystawił i o tym zapomniał, a jak się sprzedało to dłuuuuugo nie wysyłał i stąd dyskusja. Jak to odkryłam to towar wysłałam, ale został mi odesłany i kupujący zażądał zwrotu pieniędzy czego ja tez nie zauwazyłam. Zablokowali mi konto i chciałam mu dzisiaj zwrócić te pieniądze, ale nie mam pojęcia jak, kiedy nie pojawiają mi się zamówienia, bo jakbym miała to w zamówieniach to wtedy wiem, że mogę od razu dokonac zwrotu. A w takiej sytuacji co z tym począć?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:28403767 Widzę, że nie pisałaś do nas w tej sprawie. Proszę, żebyś to zrobiła przez formularz. Napiszemy Ci co powinnaś teraz zrobić. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Client:28403767  Przede wszystkim konto może mieć jedna osoba, co jest zapewne powodem blokady - konta już pewnie nie odzyskasz. Też kiedyś kupiłem od osoby która zapominała wysłać przez miesiąc mimo upomnień i logowania do allegro. Wolałbym żeby Tobie konta też nie odwiesili bo nie chciałbym kupować od takiej osoby.

Zwrot na jakiej podstawie chce Kupujący? Jako osoba prywatna żadnych zwrotów nie masz obowiązku przyjmować. Przeproś Kupującego.

oznacz moderatorów