anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Manager Inpost - etykiety smart i nie smart na 1 kartce A4

AcousticPassion
#8 Zapaleniec#

Generując etykiety przez Managera Inpost, smartowe i nie smartowe lądują w osobnych plikach pdf. Oznacza to często niepotrzebne zmarnowanie 2 kartek A4 zamiast 1. Poza tym jeśli stosuje się samoprzylepne z 4-ma etykietami na kartkę, nie będzie można użyc pozostałych.

Napisałem do Inpost prośbę o możliwość generowanie pdfów ze wszystkimi etykietami na 1 kartce A4, ale nie została uwzględniona, a uważam, że w czasach proekologicznych powinna.

Proszę o oficjalne stanowisko @InPost i opinię na ten temat innych Allegrowiczów.

Dziękuję i życzę miłego dnia.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Agent051
#16 Inspirator#

@AcousticPassion po co ci do tego Inpost? Wystarczy zmienić ustawienia własnej drukarki.

oznacz moderatorów

AcousticPassion
#8 Zapaleniec#

manager inpost generuje pdfy

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AcousticPassion to fajnej, ściągasz i zapisujesz 4 etykiety ( dowolne smart i nie smart a nawet innego przewoźnika ) zaznaczasz 4 i drukuj na a4 i masz w całości wykorzystana 🙂  

Albo pomyśl nad etykieciarką 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AcousticPassion
#8 Zapaleniec#

W sensie zamiast generować w A4, generować w A6P? Jak tak, to jak wydrukować 4 osobne pdfy A6P na 1 kartce A4 za pomocą Acrobat Readera/Windowsa?

oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#

Ja używam aplikacji PDFSam (są tez inne online), łączę pliki z etykietami A6 do jednego pliku wielostronicowego, drukuje w Acrobat Reader 2x2.

oznacz moderatorów

AcousticPassion
#8 Zapaleniec#

Dzięki za radę. Mimo wszystko wolałbym. żeby to Inpost połączył etykiety, skoro już to robi, tylko rozdziela z niewiadomych mi względów smartowe i niesmartowe na osobne kartki.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@AcousticPassion Etykieciarka to najlepsze rozwiązanie.  Masz drukarkę laserową czy atramentową? Dużo drukujesz tych etykiet? 

oznacz moderatorów

AcousticPassion
#8 Zapaleniec#

Dzięki za radę, ale nie chcę kupować kolejnego urządzenia.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@AcousticPassion rozumiem, jest jeszcze jedna "magiczna" opcja ale przeznaczona dla osób z laserową drukarka. Kupujesz sobie 7736700586, rozcinasz na pojedyncze etykiety i drukujesz jak na zwykłym papierze A6 🤣 Sprawdzasz czy toner się nie sypie z etykiet, w takich przypadkach trzeba trochę poprzestawiać  jakości drukowania / wybrać inny papier w sterowniku. 

Przy większej ilości przesyłek jedyną rozsądną opcją na drukowanie etykiet jest drukarka termiczna. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AcousticPassion Zainstaluj sobie program Green Cloud >za jego pomocą łączysz pliki .pdf 2, 4. 8 > i drukujesz na jednej kartce. Są tez też inne tego typu bezpłatne programy > poszukaj w sieci.

oznacz moderatorów