anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mechanizm działania promocji zniżki dla firm - wpierw wystawienie i transakcje, następnie aktywacja

MAMY ROZWIĄZANIE!
gli_bam13
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Przepraszam za zawracanie głowy, ale podejmowałem próby zrozumienia tego zagadnienia i poległem ostatecznie, a pewnie odpowiedź leży mi pod nosem, a jej nie dostrzegam mimo że czytałem regulamin promocji i inne strony powiązane kilka razy.

Nie mogę się do końca połapać jak działa ten system promocji który obecnie mamy na allegro przy zakładaniu nowego konta firmowego, gdzie mamy zniżkę na prowizje od zakupionych towarów 50% w promowanych ofertach i 100% w zwykłych.

Po pierwsze, po aktywacji tych promocji u siebie na koncie, skąd mam wiedzieć czy allegro mi przyznało czy przyzna te zniżki?

Po drugie co w wypadku, jeśli zanim aktywowałem te promocje, zdążyłem wystawić już jakieś oferty i sprzedać parę przedmiotów. Czy później, po aktywacji już tych promocji, te wcześniejsze opłaty też podejdą pod te promocje, czy tylko od momentu aktywacji to wszystko się liczy?

Jeszcze raz przepraszam i dziękuję za cierpliwość.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@gli_bam13  Skoro promocja pojawiła się w Centrum zniżek i mogłeś ją aktywować to oznacza, że pakiet powitalny jest już Twój 😊

Rabat będzie naliczany od początku miesiąca w którym aktywowałeś pakiet. Czyli od 1 grudnia jeśli zrobiłeś to w tym miesiącu.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@gli_bam13 tu masz wszystko https://allegro.pl/regulaminy/program-powitalny-dla-nowych-firm-b2yxW8zmdCV

Rozliczenie Programu, polegające na przyznaniu rabatów dla opłat prowizji od sprzedaży na Twoim rachunku rozliczeniowym w Allegro, następuje w cyklach miesięcznych. Maksymalnie do 27 dnia miesiąca zwrócimy Ci na billing opłaty za prowizje od sprzedaży, jednak nie więcej niż 10 000 zł. Jeżeli w kolejnych dniach zostaną naliczone kolejne opłaty, a suma wszystkich opłat z danego miesiąca nie przekroczy wskazanej kwoty 10 000 zł brutto, wówczas brakująca kwota zostanie rozliczona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, maksymalnie do 27 dnia miesiąca.

Przykładowo: w przypadku dołączenia do programu 15 września, rabat będzie obowiązywał od 1 września do 31 grudnia. Jeśli we wrześniu sprzedasz produkty, dla których łączna prowizja od sprzedaży będzie wynosiła 7000 zł, a dodatkowo prowizja od oferty wyróżnionej będzie wynosiła 2000 zł, wówczas zwrócimy Ci 100% naliczonej prowizji od sprzedaży, a wiec 7000 zł, oraz 50% prowizji od oferty wyróżnionej, czyli 1000 zł. Łącznie wróci do Ciebie 8000 zł brutto. Jeżeli w kolejnym miesiącu sprzedasz produkty, dla których łączna prowizja od sprzedaży będzie wynosić 10 000 zł brutto, a dodatkowa prowizja od oferty wyróżnionej będzie wynosić 500 zł, wówczas zwrócimy Ci rabat w wysokości 10 000 zł, jest to maksymalna kwota zwrotu, do zapłaty pozostanie więc 500 zł.Taka sama zasada będzie obowiązywała w każdym miesiącu trwania programu, czyli do 31 grudnia 2020.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
gli_bam13
#7 Wielbiciel#

@Kaliope_Brzeg  @kostas11  Dziękuję za szybką i rzeczową odpowiedź 🙂 Przy okazji jeszcze tylko, przyszła mi jedna nie jasność ale odnośnie promocji 300zł na Allegro Ads - w skrócie czy dobrze to zrozumiałem, że wpierw muszę wykorzystać tą usługę(A.Ads) za co najmniej 150 zł i wtedy dopiero dostanę 300 złotych, które jednak będę mógł użyć tylko na przyszłe użycia tej usługi, a poprzednich np. 150 złotych które jestem winny allegro pod to już nie będzie podchodzić?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@gli_bam13 Tak, zgodnie z warunkami tej promocji, aby móc z niej skorzystać, musisz najpierw wydać na Allego Ads co najmniej 150 zł, aby potem otrzymać bonus w wysokości 300 zł na kolejne realizacje.  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ A w Mikołajki dyżuruje Ola.....🎅

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @pinsplash! Mikołaj dzisiaj zapracowany, więc na Gadane muszę wystaczyć Wam ja 🙂

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów