anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Menadżer sprzedaży

fitpowerfactory
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Jak sprawdzić status menadżera sprzedaży allegro? Raz gdzieś coś kliknąłem i teraz naliczył mi opłaty za jakiś pakiet podstawowy i zawansowany. Chciałbym to wyłączyć. Ale szukam szukam i nie mogę znaleźć gdzie. 

Proszę pomóżcie. Dziękuję

 

Rafał

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

https://ms.allegro.pl/regulamin/

VII. Rozwiązanie i odstąpienie od umowy

  1. Strony mogą w każdym czasie rozwiązać niniejszą umowę za wypowiedzeniem, z zachowaniem siedmiodniowego terminu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec Okresu rozliczeniowego, poprzez złożenie stosownego oświadczenia w formie elektronicznej lub na piśmie.
  2. Umowa może zostać rozwiązana przez Allegro ze skutkiem natychmiastowym, w przypadku, gdy:
    1. bezskutecznie upłynął termin określony w wezwaniach do zapłaty zaległych należności wobec Allegro,
    2. Użytkownik MS narusza postanowienia niniejszego Regulaminu bądź Regulaminu Allegro lub obowiązujące przepisy prawa,
    3. Użytkownik MS działa na szkodę Allegro lub podmiotów trzecich.
  3. W terminie 10 dni od zawarcia umowy, o której mowa w art. II pkt. 3 niniejszego Regulaminu, Użytkownik może od niej odstąpić bez podania przyczyn poprzez złożenie stosownego oświadczenia w formie elektronicznej lub na piśmie (do zachowania terminu wystarczy wysłanie pisma przed jego upływem). Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Użytkownikowi MS w ramach konta o statusie Konta Firma, jeżeli wykonał on jakąkolwiek czynność w ramach Menedżera Sprzedaży.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

fitpowerfactory
#7 Wielbiciel#

jak to oświadczenie złożyć? Gdzie wysłać? 

 

oznacz moderatorów