anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Menedzer sprzedazy

accadia
#12 Orędownik#

Pytanie do osob korzystajacych z abonamentu w najtanszej opcjii.

Jak sporym ulatwieniem jest dla Was menedzer, co tak naprawde daje w praktyce oraz na ile przyspiesza i automatyzuje zarzadzenie wlasnymi ofertami?

Z gory dziekuje 🙂

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nic nie daje , zadbana skrzynka e-mail plus zakladka zamówienia robią robotę jak należy .Ja z MS zrezygnowalem / kula u nogi / .

To moja subiektywna ocena , może ktoś uważa ,że jest inaczej nie neguję . sealed

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@accadia ja na MS siedzę od 4 lat, dla mnie jest dosyć sporym ułatwieniem i o wiele wygodniejszą formą obsługi zamówień niż dostępna zakładka Zamówienia na koncie. Dla mnie to takie ulepszone Centrum Dowodzenia 😄

  • własne powiadomienia i ich grupowe wysyłanie do kupujących
  • wyszukiwanie zamówień po liście przewozowym
  • zakładki do grupowania zamówień
  • uproszczona lista złożonych wniosków o zwrot prowizji (ze wszystkich kont)
  • obsługa wielu kont (nie trzeba przeskakiwać pomiędzy kontami, żeby sprawdzić zamówienia)
  • czynności powiązane + własne akcje
  • alarm w przypadku opóźnienia
  • rozszerzony filtr transakcji

Czy przyspiesza automatyzację? W pewnym stopniu tak.

Brakuje mi tylko paru rzeczy:

  • alert o nowych transakcjach, przez co muszę mieć obok otwartego maila
  • alert o wiadomości od kupującego
  • alert o aktywności w dyskusji

Jest jeszcze zakładka Oferty i Zamówienia, ale nie różnią się niczym od funkcji dostępnych na koncie. Z cross-sellingu jeszcze nie korzystałem i nie wiem jaki to ma wpływ na sprzedaż 😄

Aby w pełni wykorzystać potencjał samej sakładki Zamówienia poza MS, trzeba mieć skrzynkę, która w żaden sposób nie jest powiązana z innymi serwisami, aby uniknąć śmieciowych maili. Przy okazji widać komu allegro sprzedaje dane 😉

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

dzieki za wyczerpujaca odpowiedz 🙂

p.s. czy istnieje opcja zautomatyzowania faktur dla klientow, ktorzy sobie ich zycza?

p.s. 2 - rozumiem, ze w przypadku kilku kont na allegro nie trzeba podpisywac na nowo umow z przewoznikami?

p.s. 3 - kazde konto oddzielnie jest kwalifikowane do programow Smart oraz SS? (domyslam sie, ze tak, ale profilaktycznie wole sie zapytac, bo zycie i Allegro lubi zaskakiwac.. rzadko chyba jednak ku lepszemu 😉 )

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

1) Tutaj niestety się nie orientuję. Słyszałem, że jest jakaś nowa odsłona MS, może coś tam mają, ale nie mam tego jak sprawdzić, ja pracuję na starej wersji. Automatyzacja faktur jest chyba tylko w zewnętrznych oprogramowaniach lub we własnych aplikacjach.

2) Nie wiem jak w przypadku DPD, ale Poczta Polska in InPost obsługują wiele kont na raz

3) Każde konto ma własne statystyki, więc i SS również zależy od jakości sprzedaży na danym koncie

oznacz moderatorów