anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Miałam dostać kupon zniżkowy 20 zł dla nowego klienta na allegro a nic nie dostałam w kuponach nic.

Client:101778219
#7 Wielbiciel#

Miałam. Dostać od allegro - 20zl na zakupy jako nowy klient. W kuponach nic nie ma i kod podany nie wchodził podczas zakupu. Zakup powyżej 40 zł. Ponadto nie mogłam zapłacić kartą goodie. Wyskakiwał ten sam błąd. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101778219  spełnione warunki https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-odbierz-kupon-rabatowy-20-zl-na-pierwsze-zakupy-na-...

b. do momentu rozpoczęcia Promocji i odebrania kuponu promocyjnego, o którym mowa w ust. 5. poniżej, nie dokonał zakupu za pośrednictwem Allegro - nigdy albo w ciągu 180 dni przed rozpoczęciem okresu Promocji, w ramach żadnego z zarejestrowanych na niego kont,

c. posiada polski numer telefonu, który nie został jeszcze wykorzystany w Promocji, ani w poprzednich edycjach Promocji, na który przekazany zostanie kod niezbędny do przyznania Kuponu Promocyjnego,

  1. Podaj numer telefonu, na który wyślemy Ci kod potrzebny do odbioru kuponu.

 Po przyznaniu kuponu zrób zakupy za min. 40 zł w ciągu 7 dni od wygenerowania kuponu i zapłać 20 zł mniej.
        Kupon znajdziesz po zalogowaniu na konto Allegro w zakładce Moje Allegro - Kupony oraz podczas wybierania metody płatności przy pierwszym zakupie.

________
Κώστας
oznacz moderatorów