anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Miałem zawieszone konto, czy mogę dalej korzystać z Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
LukeB24
#8 Zapaleniec#

Napisz mi proszę jak się dałem Bo to wstydliwa sprawa Ja tą sprawę uregulował m i chcę zapomnieć jak najszybciej. Sprzedałem chyba dwóm osobom i telefony ale ich nie wysłałem No i Allegro skorzystało z o.o. nas wróciła tym ludziom pieniądze. Ale ja już tydzień temu przeprosiłem firmę zajętą przez Allegro po Zrobiłem przelew natychmiastowy na tą kwotę i chciałbym wiedzieć czy mogę iść dalej konto i zapomnieć o tej sprawie. Na swoje usprawiedliwienie Mam tylko to że straciłem pracę nie złapałem się na postojowe bo brakło mi jednego dnia ciągłości o dziwo 1 Maja, mam tylko zasiłek i Szukam nowej pracy. Dodatkowo na profilu finansowo.pl również bardzo długie zaległości niskich wszystkie na kwotę 200 300 zł ale to również pokrzywdzone osoby prywatne. (Ostatecznie Zapłaciłem wszystko Allegro spłaciłem wszystkie zobowiązania na tym portalu pożyczek społecznościowych przy okazji polecam bo to jest 10 razy tańszy niż chwilówka). I teraz to ja jestem osobą potwierdzoną bo ja miałem podwójną rolę na tym portalu i mi dwie dziewczyny nie oddały 3000 łącznie ale ja już sobie z tym poradzę natomiast sama ze swojej strony jestem w porządku już teraz zapłacimy wszystkie koszty odsetki karne chcę wiedzieć tylko czy da się o tym zapomnieć i mogę mieć dalej konto na Allegro

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LukeB24
#8 Zapaleniec#

to wstydliwa sprawa ale dawno temu uregulowana mam też informację że już Allegro odblokowało mi konto tymczasem jest inaczej. sprzedałem dwa telefony i nie wysłałem ich prawowitym nabywcom. To było wtedy kiedy miałem bardzo dużo zaległości wobec osób prywatnych. Sytuacji gdy mam dwie pożyczki jedna jest od osoby prywatnej a druga od jakiegoś giganta korporacyjnego bądź firmy pożyczkowej  czyli złodziejskiej. Te firmy Gigantów korporacyjnych wpłacę na końcu zawsze płacę na początek ludziom prywatnym miał zalałem również pożyczek na portalu finansowo.pl. nie wiem co ma zaległości około 10 000 konto wyczyściłem odblokowane mam i teraz to ja jestem pokrzywdzony bo telefon pisałem Miałem podwójną rolę i to dwie dziewczyny nie są winne 3000. Ale to była dygresja anegdota jak kto woli spłaciłem wszystkie zobowiązania wobec Allegro to to ostatnie wstydliwie chcę o tym zapomnieć Jeśli mogę dalej korzystać z konta zrozumiem.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LukeB24 proszę napisz do nas w tej sprawie tutaj. Otrzymasz odpowiedź czy zdjęcie blokady jest możliwe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LukeB24
#8 Zapaleniec#

Ludzie wy macie jakiś swój świat nie wiem po co w ogóle to społeczność istnieje skoro Allegro i tak ma was gdzieś NIC nie jest załatwione bo teraz firma windykacyjna nie przekazała informacje o mojej płatności dalej jedzie z tego dłużnikiem Allegro. Posiadam potwierdzenie bankowe Przecież to jest dokument ważny bez podpisu o tym że przelałem i to w dodatku 25 zł więcej niż było potrzeba a mimo to dalej tak jak z konwojem jestem dłużnikiem. Przelew Wykonałem ponad tydzień temu. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@LukeB24 Widzę, że Twoje konto zostało odblokowane wczoraj wieczorem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów