anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mogę wystawiać już przedmioty na allegro jak firma będzie otwarta dopiero za tydzień?

44ulica
#1 Nowicjusz#

Witam, chce otworzyć firmę za tydzień, czy mogę już zacząć wystawiać na allegro choć firma jest w tym momencie zawieszona ??

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

komis-bell
#21 Demiurg#

@44ulica Na samym dole formularza wystawiania możesz zaznaczyć dokładną datę i godzinę kiedy oferta ma się pojawić w serwisie.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@44ulica Tak jak @komis-bell  napisał, możesz przygotować sobie aukcje z przedmiotami ale prowadzić sprzedaży (na firmę) przed otwarciem firmy nie możesz.Tak samo nie możesz dokonać zakupu na firmę której de facto nie ma.Aukcje możesz (powinieneś) wystawić z dniem rozpoczęcia działalności.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Wydaję mi się że same aukcję mogą być, tyle że przy sprzedaży nie możesz ich wysłać wcześniej niż otwarcie firmy 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Halfrunt Aukcje może mieć, może również sprzedać ale nie na firmę przed jej otwarciem.Tym samym nie będzie mógł tego wrzucić w koszty.Tym bardziej że konta firma na Allegro nie otworzy ani nie przekształci prywatnego dopóki nie przedstawi dokumentów o prowadzonej DG.

Jak wyobrażasz sobie sprzedaż na firmę nie będąc firmą?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@44ulica Najlepiej to zacznij już sobie powoli wystawiać swoje produkty tak by ich sprzedaż zaczynała się od dnia kiedy będziesz już mieć firmę aktywną . (przy każdym wystawieniu produktu wpisujesz sobie datę i godzinę rozpoczęcia) . To pozwoli ci na wprowadzenie większej ilości towaru przed otwarciem sklepu ,sam mam teraz urlop i usunięte aukcje ale w wolnych chwilach wrzucam tak swoje przedmioty by sprzedaż zaczęła się po urlopie.

oznacz moderatorów