anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja aukcja nie widoczna na Allegro, tylko na allegro lokalnie. Miała być widoczna za godzinę...

MAMY ROZWIĄZANIE!
a_s_t_e_k
#7 Wielbiciel#

Proszę o wyjaśnienie dlaczego  moje aukcje nie znalazły się na allegro tylko na allegro lokalnie?
Zostałem poinformowany, że pojawią się w przeciągu godziny na allegro a nadal ich nie ma. Minęło już 12 godzin.

Wyszukiwanie jako zalogowany i wylogowany z allegro daje ten sam efekt - brak oferty w allegro.

Korzystałem z opcji wystaw z kup teraz gdzie aukcje powinny pojawić się tu i tu...

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
kostas11
#21 Demiurg#

@a_s_t_e_k są obydwie na allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
a_s_t_e_k
#7 Wielbiciel#

Tak, jestem w stanie ją znaleźć na allegro ale tam po prostu przekierowuje mnie do allegro lokalnie. Czy to uznajesz za są obydwie na allegro?

Dziękuję za szybką odpowiedź, proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@a_s_t_e_k Pewnie podczas wystawiania nie odznaczyłeś AL ale możesz wystawiać  w starej formule u góry obok Al  ;https://allegrolokalnie.pl/oferty/wystaw/kup-teraz

oznacz moderatorów
a_s_t_e_k
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź.

W czasie wystawiania korzystałem ze strony allegro, stąd moje zdziwienie, że znalazła sie tylko na allegro lokalnie.

Czy aby oferta była widoczna na allegro muszę ją wystawić przez allegro lokalnie???

Nic z tego nie rozumiem...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@a_s_t_e_k Ja ją tylko widzę AL .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@a_s_t_e_k Przepraszam jest na Allegro ale żeby obejrzeć albo kupić przekierowuje AL Zakup będzie przez AL (nie jest to atut)

oznacz moderatorów
a_s_t_e_k
#7 Wielbiciel#

Czyli to jest normalne, że wystawiam na allegro a przerzuca mnie na allegro lokalnie? 

Spodziewał bym się jasnego komunikatu, że taka jest teraz kolej rzeczy. 

Nie zawracał bym wam wtedy głowy pytaniami...

Tak czy inaczej dziękuje za bardzo szybkie odpowiedzi...

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@a_s_t_e_k Ten link użyłeś?

Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie 2020-05-04.jpeg.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
a_s_t_e_k
#7 Wielbiciel#

Hej @pinsplash

Tego linku nie użyłem, czy gdybym skorzystał z niego coś by to zmieniło?

Przyznaję, że przed wysłaniem zapytania tutaj poszperałem po sieci i nie znalazłem jednoznacznej informacji na temat wystawiania przez allegro i wstawiania na al, dlatego dopytuję. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@a_s_t_e_k Nic nie zmieni Ja ci już wcześniej pisałem jak wystawiać a on ci tylko przedstawił obrazkowo

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Na końcu zdania kropka, jak barani bobek.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Gdybyś go użył, wystawiłbyś przedmiot tylko na Allegro, jak dawniej,  i miałbyś go w zakładce moje oferty na Allegro.

oznacz moderatorów
a_s_t_e_k
#7 Wielbiciel#

Dziękuje wszystkim za wyjaśnienia. 

Kolejne aukcje wystawię przez ten właśnie link 😉

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie zmieni jak ktoś jak "barani bobek" i musisz z tym żyć a inni się przyzwyczaja do twojej choroby.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Przecinka przed "a" zabrakło, kropka już jest. Gratulacje!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@a_s_t_e_k ale wtedy nie będziesz miał na lokalnie tylko na samych allegro jak dawniej a wystawiając na Lokalnie widnieje również oferta na allegro ale klikając w produkt klient zostaje przeniesiony na lokalnie  🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów