anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje konto na allegro jest zablokowane, co mam zrobić?

HuangPandong
#7 Wielbiciel#

Moje konto zostało zweryfikowane przez dział bezpieczeństwa bez powodu, a po podaniu moich danych osobowych nadal zostało zablokowane
A moje środki, których po zablokowaniu nie da się wypłacić, są jeszcze 2W złotówki, zaraz się załamię
Nie mam środków na działanie, liczę na pomoc od Allegro
Co mam z tym zrobić?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

HuangPandong
#7 Wielbiciel#

Skontaktowałem się z allegro, ale są bardzo pobieżne i nie rozwiążą
A moich środków nie można wypłacić

oznacz moderatorów

HuangPandong
#7 Wielbiciel#

Gdzie mogę złożyć skargę do działu bezpieczeństwa?
Ich podejście do pracy to bzdury

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HuangPandong przykro mi, że Twoje konto zostało zablokowane, jednak te kwestie można wyjaśniać tylko z działem bezpieczeństwa. Napisaliśmy w sprawie nr. 20466252, że poprosimy o kontakt, gdy wszystkie przesyłki dotrą do kupujących, a dyskusje zostaną rozwiązane i zamknięte, dopiero wtedy odblokowanie wypłat będzie możliwe.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

HuangPandong
#7 Wielbiciel#

不清楚是什么原因导致我的帐户被封锁

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@HuangPandong Cześć. Otrzymałeś informację, że wypłata środków będzie możliwa, gdy wszystkie zamówienia zostaną dostarczone, a dyskusje rozwiązane i zakończone.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

HuangPandong
#7 Wielbiciel#

Wiem, ale nie rozumiem, dlaczego moje konto zostało zawieszone? Proszę wytłumacz

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@HuangPandong Zawiesiliśmy Twoje konto ze względów bezpieczeństwa w oparciu o art. 2.12 naszego Regulaminu. Weryfikacja została zakończona negatywnie i dalsza sprzedaż w serwisie nie będzie możliwa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka Cześć. Który punkt regulaminu pozwala na aresztowanie pieniędzy sprzedającego?  Który punkt regulaminu uzależnia zwolnienie środków z aresztu po dostarczeniu zamówień, a także po rozwiązaniu i zakończeniu dyskusji? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 To wynika z artykułu 2.12 Regulaminu: https://allegro.pl/regulamin#artykul-2-warunki-uczestnictwa-w-allegro 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka Tam nie ma nic o zablokowaniu wypłaty pieniędzy ich właścicielowi i o uzależnieniu tej wypłaty od dostarczenia zamówień i od zakończenia i rozwiązania dyskusji. 

oznacz moderatorów